Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolsz az orosz (és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az orosz (és ukrán) nőkről?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Stabil merevedés a válasz.
2020. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem sok jót. Szláv népség az is.
2020. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Sharapova
2020. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Orosz ország hatalmas. Így van europai és ázsiai is köztük. De semmit, mert egyet se ismerek.
2020. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
99%
Volt egy orosz barátnőm, (14 évig élt ott, ott is született, aztán már 14 éve magyarországon élt) ő például nagyon sokat adott magára, már-már túl sokat. Mondta, hogy ez náluk bevett szokás, ez az általános, ha egy nő sokat foglalkozik sminkkel, hajjal. Szép volt, de azért csalóka volt ez a szépség ugyebár... Ettől függetlenül szép nők élnek ott szerintem.
2020. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Dolgozik nálunk jó pár , irtó büdösek igénytelenek , nem is gondoltam hogy ilyen mérvű igénytelenség létezhet egy nőnél.
2020. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Az orosz, lengyel, ukrán lányoknak nincs párja a világon :) Gyönyörűek. És valamilyen okból kifolyólag több nő születik náluk, mint férfi ( Főleg az oroszoknál, ha jól tudom )
2020. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ukrán nőt ismerek, nagyon szép és dögös (női szemmel).
2020. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem vagyok elájulva tőlük, túlsztároltak. Oké, a neten, PH-n, instán, stb, rengeteg überszexi ukrán és orosz csaj van, szőkék, magasak, kékszeműek, abszolút zsánereim. De Munkácson, vagy éppen Moszkvában kiültem egy kávéra, az átlag ukrán és orosz lányok szinte csúnyák, sok igénytelen is van, nagyon ritka a szép.
2020. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Kegyetlenek, szépek.
2020. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!