Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet, hogy jó élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet, hogy jó élmény volt a szex?

Figyelt kérdés

Van egy pasi , akivel kölcsönösen respektáljuk egymást , de mivel nem volt kémia , én úgy éreztem, hogy nem kéne tovább menni.

Mint férfi nem vonzott, sôt taszított , de mivel neki nem volt nője épp , mert sikertelenül zárultak a kapcsolatai , gondolom ezért mutatta , hogy nagyon bejövök neki és nyomult.

Kikönyörögte a szexet, valósággal, ami végül megtörtént , és jó is volt , meglepetésmre.

Nem volt semmi extra meglepő technikája , nehogy azt higyjétek

Azóta még párszor megtörtént köztünk, mert belegondoltam , hogy nincs vesztenivalóm én is szingli vagyok.

Nem szerettem bele emiatt , de lehet már a korom miatt is képtelen vagyok a szerelemre (43 éves) , mindegy miert , ezen ne akadjunk fennt , de nem érzek mélyebben iránta.

Szexkapcsolatban benne lennék, de neki komoly kapcsolat kell es tudom rosszulesne neki. De tisztázni kell , az biztos .

Nem értem , miert működött a szex ?



2020. okt. 6. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak testi szükségleteid, nincs ebben semmi rossz. Ha erre vágysz, biztos lesz olyan férfi akivel össze tudod hozni komoly kapcsolat nélkül
2020. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha éhes vagy akkor a szar kaja is ízlik. Jólakottan pedig a legfinomabb kaja sem olyan jó.
2020. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha belementél a szexbe vele, akkor annyira csak nem taszított. Ha más nem, a természete miatt vonzott, de valami csak megfogott annyira benne, hogy lefeküdtél vele.


43n

2020. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Testi igényeid vannak és bár lehet azt gondolod nem jön be mint pasi, de valami "morzsákat" lát benne a tudat alattid (ld. az általad említett kölcsönös respektálás) ami miatt eljutottál vele az ágyig. Azért volt vele jó a szex, mert ki vagy éhezve és mert figyelt rád.

A #2-es hasonlata teljesen jó. Ha éhes vagy akkor egy menzán, kifőzdén is jól tudsz lakni egy középszerű kajától.

Ettől még - mivel nincs meg az érés - ne menj bele kapcsolatba mert borítékolható mi lesz a vége vonzódás nélkül. Dugni persze dugjatok ha neked jól esik, de legyél korrekt és már az elején tisztázd, hogy ez a testiségről fog szólni - amíg nem találsz mást - nem pedig a szerelemről.

2020. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

"nem volt kémia"

"Mint férfi nem vonzott, sôt taszított.." aztán szintén idézet:"Nem értem , miert működött a szex ?"

Az a helyzet kedves kérdező, hogy ezek a te idézeteid, na most, vagy az első kettő nem igaz, vagy a harmadik?! És nem tudom eldönteni igazából, hogy magadnak hazudsz nagyobbat, vagy nekünk akarsz... ráadásul te nő vagy, nem férfi, a nőknél ez még inkább így van.

Döntsd el te...🤔🤔

2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindig is mondtam, hogy nagy marhaság ez a "kémia" duma.

Lám

2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Megint kezded a kamuzást?-.-“

A rossz helyre kitett vesszőid, meg a kusza fogalmazási stílusod elárulnak.:)

2020. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, mert a kérdező jó helyesírású, talán egy vesszőhiba van a hosszú kérdésében.

Vagy valamelyik válaszolóra gondoltál, #7-es?

2020. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8: Sehol nem volt szó a helyesírásáról...

Fuss neki újra, annak, amit írtam.;)

2020. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, képes vagy szerelemre 43 évesen is. Én 40 évesen lettem olyan kézremegősen szerelmes, amilyen csak 20 évvel korábban. Azt hittem, ebből már kinőttem. Aztán jól meglepődtem.

Amúgy lehetséges, hogy méretre passzoltok és ezért jó vele. Ettől még nem leszel szerelmes.

2020. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!