Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány férfit nem zavar, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfit nem zavar, hogy látszik a nadrágján a pénisze körvonala?

Figyelt kérdés
Direkt csinálják?
2020. okt. 5. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van ilyen szürke nike melegítőalsóm, kukac igen kilátszik benne, pedig elég kis picike van nekem.

Viszont volt, h megláttam, h megnézte a nő velem szemben ahogy nyújtózkodtam. (Még inkább körvonalazódott)

Engem nem zavart, sőt, tetszett, h tetszem neki annyira, h érdekli mekkora kukacka. :)

2020. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

A nőket nem zavarja, hogy látszik a ruhán át a melle körvonala?

Mit csináljon vele a pasi? Vágja le?

Idióta

2020. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
2020. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem igen, amikor látszik. Alapból nem vagyok vonzó külsejű, és néhány nadrágban látszik, amitől szerintem elég hülyén nézek ki.
2020. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellemetlen dolog. Főleg, ha olyan helyen van az ember, ahol nem fogja elkezdeni nyilvánosan elkezdeni igazítgatni. A legrosszabb ha merevedése is van az embernek pl. nyáron, amikor nem takarja el a kabát vagy valami. Nem hiszem, egy normális gondolkodású ember, ezt direkt csinálná.
2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint nehany csajon a tevepata kb.
2020. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavar, sőt, izgat amikor a csajok megnéznek ott :)
2020. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem megallapitani, hogy igen, az az.. és milyen jol néz ki :)) imádom látni..

Persze legyen a pasi izmos, igényes magára, máskoulomben ha nem igényes, nem csak nekem, de aligha fog bejönni valakinek.

De sörhassal, 140kilós pasinál, vagy pl tanárnál ez nekem elfogathatatlan

18l

2020. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar , sőt élvezem , ha a pillantását oda-oda kapva nézegeti egy hölgy .
2020. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nőket nem zavarja az undoritó teve pata? Meg hogy az egész melluk kint van sokszor még a mellbimbó is atlatszik?

Egyértelműen egyik nem-nél sem jó dolog mindkettő undoritó tud lenni egyik sem izgató főleg nem utcán és médiában...!

2020. okt. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!