Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az embereknek ennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek ennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés
Főleg lányok mondják azt hogy ők nem szexelnek bárkivel, csak kapcsolatban. De általában ha egy lánynak nincs barátja egyből keres másikat. De mi ennek az oka, szex miatt kell ennyire más? Jó tudom a szeretet. De az a barátoktól, családtagoktól is lehet kapni. Tehát akkor a tesi dolgok hiányoznak mégis :D
2020. okt. 5. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van aki kapcsolatfüggő ezért keres mást

van akinek az érzelmi biztonság hiányzik, meg gondolni valakire, várni, vágyakozni, érezni, hogy valakinek kell


akinek annyira fontos az élvezet, az sokat masztizik, vagy keres akár alkalmi partnert, tartósabb partnert


akinek meg valóban nagyon hiányzik a szex, az még a férje/felesége mellett is keres valakit akivel kiélvezheti

2020. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a noknek inkabb a torodes, figyelem es a babusgatas hianyzik, nem maga a szex. Az csak egy plusz.
2020. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt a kérdést lányoknak szántad, itt vagyok válaszolok rá: nekünk is fontos a szex és nem csak kapcsolatban szoktuk csinálni. Ha nincs varátunk de jó lenne egy kis kaland, akkor egy külsőre jó pasival kevés ismeretséggel eltöltünk egy éjszakát. De ettől nem leszünk k*rvák basszus!! Minden pasi kb addig lát el, milyen könnyen kapható a lány, de nem gondol bele, hogy lehet 4 éves kapcsolata volt előtte... De most itt általánosítok, nem kell lepontozni, ha valaki nem ért egyet, ez az én véleményem!
2020. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyre kevésbé...47/ f.

Már csak a minőség számít, nem a mennyiség.

2020. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem borzalmasan fontos. Az életem többi részére is kihat, ha nem kapom meg kellő minőségben. Nem az a baj h áll a farkam éjjel-nappal, hanem kb aludni sem tudok, zaklatott vagyok ha nélkülöznöm kell
2020. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, tényleg ennyire fontos a szex, nekünk is lányoknak.

Ha nem kapom meg naponta, akkor minden bajom van, ingerült leszek és egész nap ez jár a fejemben.

Sőt orgira ébredek reggelente.

Az, hogy nem bárkivel bújok ágyba, nem azt jelenti, hogy csak kapcsolatban tudok szexelni.

Nem csak a férfiaknak fontos! A szex eleve élvezetes és számos jótékony hatása van.


22L

2020. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Népünknek igen.
2020. okt. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sose a szex miatt kerestem mást, a sok kapcsolatom közül ráadásul csak 1 személlyel feküdtem le mert nekem ehhez nagyon sok idő kell
2020. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!