Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Cuki a gondolat hogy még a legszebb csajok is szellentenek és mennek nagy wc-re?
Nem tudom hogyan jött az a elmefutás a szexualitásban hogy a lányok nem k@kilnak vagy hogy rózsaillatút csinálnak mert ez egyáltalán nem így van én is azt hittem hogy így van de amég személyesen nem tapasztaltam a dolgot akkor megtudtam hogy ez nem így van.
Amikor személyesen análisan szeretkeztem egy gyönyörű lánnyal nagyon szép csajjal és mielőtt megkérdeznétek nem nem fütykös csajjal hanem sima puncis csajjal és amikor kivettem az ánuszából akkor nagyon nagy mértékben olyan volt a péniszem és bizony bizony volt szaga nem kellemes , egyből mentünk zuhanyozni.
Nektek hetero férfiaknak cuki aranyos az a gondolat hogy a nagyon gyönyörű lányok is akiket tökéletesnek hisztek ugyanúgy és ugyanolyant csinálnak mint a fiúk?
Nekem Ez olyan aranyos hogy tudod azt hogy nem műbabák és nem tökéletesek ezek a lányok mert ugyanúgy wc-nek stb
"személyesen análisan szeretkeztem"
Lehet virtuálisan is?
#3 egyébként mondta hogy csinál beöntést csak nem engedtem neki , aztán amikor megtörtént a baki és megéreztem a szagát az egész szoba olyan lett na akkor kicsit megbántam hogy nem engedtem hogy csináljon beöntit meg hát a látvány sem volt túl jó hogy olyan volt a péniszem.
De tanultam belőle.
Honnan szedted ezt? 😳
Tök mindegy hogy fiú vagy lány, a bélműködés az egyforma. Ha eszel, azt nagy valószínűséggel ki is sz*rod. És egyik sem jó illatú 😂 még a nőké sem.
Ha iszol, azt meg ki pisiled. Igen, a lányok is szoktak szellenteni, mert mint mondtam, a bél működés az ugyanaz. Vagy hát ez attól függ, mert ugye valakinek érzékenyebb a gyomra például a laktóz érzékenyeknek a tejtermékek jobban megindítják a gyomrukat... És még sorolhatnám. De alapvetően ugyanaz.
Igen ám de van akiknek ez kiábrándító hogy a szép lányok is képesek büdöset csinálni.
Én 29 vagyok és egy 18 éves csajjal csináltam még májusban análba és nagyon ínycsiklandó szép volt a csaj mégis az egész szoba olyan szag lett mint amikor elmegy melletted a szipantos kocsi.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!