Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik könnyebben mennek el análtól?

Figyelt kérdés

Barátnőm szinte egyáltalán nem tud elmenni a vaginális aktustól (orálisan nincsenek ilyen problémák) és az análtól nem zárkózik el, bár még ő nem próbálta.

Lehetséges hogy attól könnyebben el tud menni?


2020. szept. 30. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok azt ki, hogy anális szex közben ujjazod a punciját, attól könnyebben lesz orgazmusa.
2020. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akivel próbáltam ő vaginálisan nem tudott elmenni, de análisan igen. Igaz, nehezen ment az első pár alkalom, de aztán egesz jól belejöttünk.
2020. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán... általában análban az tud eljutni a csúcsra aki vaginálisan is. Meg persze ha a csiklót is izgatják közben, azért van a kezed :)
2020. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző barátnőmet az istenért sem tudtam elvinni. Bosszantott is elég rendesen, majd úgy voltam vele hogy akkor majd én kiélvezem és elkezdtük analba is csinálni. Hát mondanom sem kell, hogy először úgy élvezett el, aztán fokozatosan áttértünk a csak vaginális szexre hogy úgy is menjen neki.
2020. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, főleg ha alapvetően nincs hüvelyi orgazmusa, akkor az anál + a csikló izgatása nagyjából teli találat :)
2020. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!