Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit néztek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit néztek meg elöszőr egy férfin, illeve miből állapítjátok meg hogy tetszik-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok mellé
2020. szept. 28. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Legyen ápolt, igényes, én személy szerint az osszbenyomast figyelem. Mosolygos, vidám nyitott e :D
2020. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először a szemét, ha a szeme megfog akkor jöhet az összkép, ha a szeme nem fog meg akkor tovább nem érdekel. Összképnél is pedig még simán elvérezhet hiába tetszik a tekintete. A barna szemet szeretem, vagy kicsit lapos vagy mandulaszemet, rejtélyes, mély tekintettel és kifejezetten a visszafogott férfiak jönnek be.
2020. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

#1: köszi, hogy leírtál, Kicsim. F

😙

2020. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én először az összképet nézem(testalkat, magasság, öltözködés stb.), ha az nyerő és közelebb jön az illető akkor a szemét nézem meg. Ha az is szimpi utána a kezét és a fogait. Majd így tovább..

Jaj és a cipő!!! Egy piszkos cipő de el tud rontani mindent!!

2020. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A haját, a mosolyát a szemèt ès a kezeit 23/N
2020. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Arc, arcél leginkább. Borosta/rövidebb szakáll pluszpont. Szemek. Magasság, testalkat, igényesség.

Ezután humor, és nem mellesleg ész. Tudjunk miről beszélgetni, legyen véleménye, legyen domináns.


Nem kell privát,férjnél vagyok.

23

2020. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
#6 nagyon jól leírta.
2020. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy írtátok a mosolyt. Engem taszít ha sokat mosolyog egy férfi. 6-os szerintem is jó válasz.
2020. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az arcát, kezét, mosolyát, fogait. Úgy mindent.

Az összképből látom h bejön vagy sem. Úgy mint nálatok pasiknál.

22l

2020. szept. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindent, de legfontosabb az arc, szem, váll, hát. A cipőjét mindenkinek nagyon sasolom.

És a kisugárzás.

23/N

2020. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!