Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti azt szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti azt szeretitek jobban, ha szopnak titeket, vagy azt, ha ti szopattok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Ha szopnak (tehát a nőnél van az irányítás)
Ha "szopatok" (tehát dugom a nő száját vagy irányítom a feje mozgását kézzel)
Mind a kettőt egyformán, akkor se tudnék választani, ha muszáj lenne
Egyiket sem szeretem
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én szeretem szopni.
2020. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annál jobb, mint amikor egy csaj, élvezetből szop, csak nehéz ilyen lányt találni. 40F
2020. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szopatást" soha nem csináltam és nem is tervezem. Számomra valahogy taszító az ilyen.


F

2020. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

szopatás keményebben mélytorkosan, DE csak akkor, ha a partner is vevő erre és izgatja!


F

2020. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
2 : Valahogy rossz helyen keresgélsz, mert a legtöbb nő szívesen csinálja. Nálam is alap az orál a szexben.
2020. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem számítottam rá, hogy ilyen egyértelmű lesz az a tendencia, hogy a férfiaknak ez nem a dominancia gyakorlásáról szól (jellemzően), de mondhatni kellemes meglepetés ért.
2020. szept. 28. 04:26
 7/11 anonim ***** válasza:
ha leszopnak azt imádom.44f
2020. szept. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szopnak. Azonban az 5-ös válaszolóval nem értek egyet. A legtöbb nő nem szeret szopni. Van aki megcsinálja, vagy azert mert azt hiszi, hogy muszáj, vagy azért mert kedveskedni akar. De sok kihagyná, ha lehetne... Pedig én is imádom ha jól csinálják...


40F

2020. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, alapvetően az az igazi, amikor nő csinálja úgy, ahogy szeretem, lassabban mélyen, szívogatva és nem tolom a száját, mert egyébként magától is képes arra a ritmusra és erőre. :D


Persze az irányítás se rossz, de az másról is szól... :))

2020. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyílván hagyom hogy kényeztetés én ahogy neki is kényelmes,de kis korrekció,meg a hév is szerepet játszik. Persze nem dúrván, csak óvatosan. Nincs két egyforma szopás.
2020. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!