Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasinak, hogy örülnék, ha kinyalna?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolat.

Én mindig orálozok neki, amikor csak akarja, de ő nem akar nyalni.

Elvileg nem szereti és nem jól csinálja.

1x csinálta 1 percig, és olyan jó volt, hogy csalódott voltam amikor abbahagyta.


Miért azok a pasik nyalnak jól, akik nem szeretik csinálni?

Hogyan mondjam meg neki, hogy csinálja és ne érezze kényszernek?


2020. szept. 27. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod neki ha nincs nyalás akkor te sem orálozol neki.
2020. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ülj a fejére
2020. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Régen rossz, ha kérni kell erre.

Aki nem szereti csinálni, úgy se lesz benne jó igazán soha.

F

2020. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Cseréld le,gyorsba,

A nemjó szex nemsok jóra vezet.

2020. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Elég szomorú, hogy nem viszonozza az orált.

Nekem a nyalás a szex legjobb része, én mindig élvezésig nyalom a párom, csak aztán hatolok be és csak úgy röpködnek az orgazmusok.

2020. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Próbáld meg megbeszélni vele.

Ha nem akarja akkor meg fogadd el hogy ez van. Nem kell sértődöttnek lenni, és azt mondani hogy akkor te se csinálod neki. Gondolj bele, hogy lehet undorodik a puncid szagától vagy ízétől és mégis rá akarod kényszeríteni ezt a dolgot.Lehet rá utalni akár viccesen hogy neked jól esne. Biztos hogy ritkán ugyan, de ré fogja szánni magát rá egy idő után ha szeret. De azt elvárni hogy rendszeres legyen azt nem lehet. Ha te is szereted akkor annyit tudsz hogy elfogadod, és neki továbbra is csinálod.

2020. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Őszíntén... Ha ha utána sem csinálja, akkor kérdezd meg magadtól, hogy biztos, hogy egy ilyen önző pasival kell lenned
2020. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező sajnalom de ha egy férfi szeret és kíván egy nőt akkor erre nem kell kérni. Akkor a férfi vagyik arra hogy a nyelvétől nyögjön, dobálja a csípőjét, élvezzen el a nő. Arra jó vagy ennek a srácnak hogy kielégítsd, de erőfeszítést nem akar tenni. Ha megkered akkor is valszeg 1-2 alkalommal fogja csinalni duzzogva 5 percig.
2020. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

És a dugást élvezed vele? Lehet, hogy csak kihasznál!

Szerintem is, ahogy korábban is írták, te se szopjál neki ha nem nyal neked! Ha nem működik a dolog akkor keress egy másik pasit!

2020. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Hogyan mondjam meg neki, hogy csinálja és ne érezze kényszernek?" De! De! De! Érezze csak kényszernek!! (Probáld ki!)
2020. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!