Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szégyen ha egy fiú nem talál barátnőt évek óta?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben a helyzetben vagyok, szeretnék nagyon, rossz hogy egyedül telnek az éveim. Pedig idővel szeretnék családot alapítani.
2020. szept. 26. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy visszakérdezzek: s mit teszel ellene? Bocs, de az ha kiírsz egy kérdést semmit sem segít. Ezen TE tudsz változtatni? Belevágsz vagy sajánáltatod magad tovább? Igen, nyomj egy piros X-et a válasznál, ha nem erre számítottál, "ez a bunkó sem ért meg" meg "könnyű ezt mondani" vagy... megrázod magad és azért is belevágsz? Akárhány buktató van, menni kell előre, próbálkozni-próbálkozni-próbálkozni addig amíg célba nem ér az ember.
2020. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, aztán pláne hogy mind itt köt ki írni. :D
2020. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem találok pasit évek óta, de nem is keresek túl aktívan, illetve válogatós is vagyok. Egyértelműen rajtam múlott, hogy így alakult.

Lehet nálad is hasonló a a “probléma”.

2020. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!