Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az új csaj vonzóbb a réginél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új csaj vonzóbb a réginél?

Figyelt kérdés

Úgy értem lehet hogy felülmúlja a régi "vezér" csajt?

Menyire gyakori ilyenkor a rivalizálás osztálytársak között. 18éves korosztályban. Mennyire tud elmérgesedni a helyzet köztük?



2020. szept. 24. 22:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
1 oké, de ha megismeritek őket utána mi lesz?
2020. szept. 24. 23:33
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

Kiközösítik, megpróbálják nevetségessé tenni a fiúk vagy a tanárok előtt... Ilyesmik.

Amúgy az új csaj kB egy hetig ha érdekes nekem, de csak akkor ha megüti az ingerküszöbömet.

Egyébként mindig van egy lista a fejemben kinézet Alapján ( ha nem ismerem mindig a legjobbat feltételezem).

Akit ismerek és nem tetszik a viselkedése, azt könnyen beelőzheti az új csaj. Aztán amikor a csajt is jobban megismerem akkor újra változik a sorrend.

2020. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12

Ezek a harcok mennyire befolyásolják a sorrendedet?


És milyen sűrűn változzatsz a sorrenden?

2020. szept. 24. 23:52
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok, bár nekünk volt új fiú is meg én is voltam az, nálunk elég volt leütni pár gyereket az osztályba aki bekóstolt minket azt utána kaptuk a tiszteletet.


Hasonló a szituáció a csajoknál is, csak ott a főkolompos csajt kell valamivel kiütni a nyeregből.


Viszont nem tudom mit szeretnél most? Te vagy az új csaj, vagy új csaj jött hozzátok? Te F vagy vagy L? Bejön az új csaj vagy új csajként akarsz palizni vagy mi van most?

2020. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14

Na jó de mi az amivel a csajok ki tudják ütni egymást.


Ez most csak tök általános, ha a konkrét dolog érdekel arra is szívessen válaszolok de akkor írd meg légyszi priviben mire vagy kíváncsi?

2020. szept. 25. 00:28
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezt most nem a tini rovatba akartad írni? Ha arra vágysz hogy a csajok majd a te kedvedért megtépik egymást... akkor rossz hírem van. Ha így állsz hozzá sem exed, sem új csajod nem lesz. Ha cicaharcot akarsz nézni akkor menj bokszmeccsere.
2020. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16

Ezt mégis miből szűrted le? Ki mondta neked hogy én értem bárki is verekedne? Légyszi a kérdésre válaszolj ha tudsz, ha nem tudsz akkor meg menj tovább, köszi.

2020. szept. 25. 00:48
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Vezércsaj..

Vagyis akit megdugott mindenki?

2020. szept. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

....

A változatosság gyönyörködtet :)

2020. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekesebb.
2020. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!