Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hány évesen jöttetek rá, hogy tudtok hatni a férfiakra és azok szinte bármit megtesznek nektek?

Figyelt kérdés
A csábítás művészet vagy fegyver? (mindkettőt szokták mondani) Élvezed a csábítást vagy szükséges rossznak tartod?

2020. szept. 17. 11:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
16-18 evesen kb
2020. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarok ünneprontó lenni, de amelyik férfit ily módon lehet befolyásolni, az nem igazi férfi.
2020. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Másodéves egyetemista koromig én voltam a "szuper-deszka", modellnek hívtak a vasalódeszka-gyárba a gyártmányfejlesztésre...

Örültem ha rám nézett egy pasi, már ha észre vettek. Ha meg észre vettek, akkor leráztak, hogy jobban járnak, ha a saját melleit fogdossák. Szörnyen éreztem magam!

Aztán egyszer csak - mai napig nem tudom mitől - (mert semmit sem szedtem) - el kezdett szédületes tempóban és mértékben nőni a mellem. Szinte egy év alatt lettem az évfolyamtársak közt a legnagyobb mellű csaj - a pasik megvesztek értem, azt kértem tőlük amit akartam... És egyeseknek vissza adtam azokat a megaláztatásokat, amiket korábban elszenvedtem!

Ma, két gyerekkel a hátam mögött is hatalmasak az ikrek, és megtanultam kezelni a kialakuló szituációkat; élek ezzel a lehetőséggel, de nem élek vissza. Hozzászoktam, hogy ha mélydekoltált felsőt veszek fel, akkor mindent el tudok intézni:)))

Nem kérek privátokat, szeretem a férjemet!

2020. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de nyitott szemmel élek. Nővérem is korán érő típus volt, ő is 12 - 13 éves korától az ujjai köré csavarta a pasikat. Magas volt, mellei is elég hamar kerekedtek. Középiskoláig csak kortársaira hatott. Később már a férfiakra is. Mindez a 70-es évek végén, 80-as évek elején történt, amikor divat volt a miniszoknya. Ő pedig nem volt rest hordani, akár az akkor újdonságnak számító farmernadrágot. Amikor szüleink nem látták, igen hamar átvedlett a jó kislány öltözékekből. Szüzességét 17 évesen veszítette el barátjával, aki a férje lett később. De macska - kutya viszonyuk miatt hol együtt voltak, hol nem. Amikor nem, akkor igen hamar talált másik pasit nővérem. Nem feltétlenül kellett ágyba bújnia velük, hogy megkapjon dolgokat. Ékszerboltban dolgozott, ahol a protekció miatt is keresték a kegyeit (akárcsak kolléganőiéit). Szinte minden héten kapott bonbonokat, kávét, italokat, virágot. Ismeretségekre, kapcsolatokra tett szert. De úton útfélen is csapták neki a szelet a pasik. Pl. amikor elmentünk nyaralni Erdélybe, a vonaton megismerkedett egy jómódú pasival. Pár héttel később már németbe ment vele nyaralni. De volt amerikai udvarlója is.

Most, amikor négy gyermekes apuka vagyok, látom lányaim csábítási trükkjeit is. Egyik fogott magának egy nagyon jóképű, dolgos srácot, aki igen hamar feleségül is vette nemrég. A srácra úgy buktak a csajok, hogy levakarni is alig bírta, amikor megjelent lányom onnantól, mint akit pórázon tartanak. Legkisebb királylány 11 éves, 167 magas, sportos, temperamentumos csaj. Abszolút alfa nő típus. Nem csak a srácok, de az összes lány úgy ugrál körülötte, hogy nézni is elképesztő. Nem bunkó, nem lekezelő, de mindig az történik, amit ő szeretne. Hihetetlenül profin eléri a céljait. Az is egyértelmű, hogy képes akár a felnőtteket is befolyásolni, a férfiakat főként. A nőies öltözködést most kezdi egyre profibb szintre emelni, habár kiskora óta csajosan öltözik. Soha nem volt mindegy, mit adunk rá, illetve mit akar felvenni. Képes volt óvodásan is korábban felkelni, hogy megfelelően felöltözzön.

Volt kitől örökölniük, hiszen nejem is ujjai köré csavarja a férfiakat, de a nőket is. Elmesélése alapján, volt vagy 8 éves, amikor megnézegette a barátai nemi szervét, milyen élőben, hiszen orvos apukája könyveit bújta állandóan, és nem volt elég számára az ott látható anatómia rajzok. :-)

Nekem volt egy gyerekkori barátnőm, akivel 6. osztály utáni nyáron egészen összekötődtünk. Tini szerelem volt, de az a lány is képes volt maghoz láncolni. 13 évesen ő is igen komolyan tudott hatni az idősebb fiúkra, férfiakra is. Akkor számomra nagyon furcsa érzés volt, hogy ki kell állnom mellette, mint férfi, ha nem akarom, hogy lecsapják a kezemről. 14 - 15 évesen igen szép cicis lány lett. Soha nem felejtem, ahogy a felnőtt férfiak mustrálták, vagy flörtöltek vele. Igen hamar lettem mellette alfa hím típusú srác. Magas, erős alkatú, sportos, érett, komoly fiú voltam, így igen hamar belejöttem a férfi szerepbe.

49F

2020. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12#

Miért ne lenne férfi az, akire csábítóan hatnak a vonzó nők? Ráadásul sok nő úgy képes csábítani, hogy a férfi szinte fel sem fogja.


13# Bocs, véletlenül nyomtam negatívot! :( Hasznosat akartam!


14#

Jó olvasni férfi véleményét is a témában. Klassz rálátsz a dolgokra már apaként is.

2020. szept. 17. 12:29
 16/18 anonim ***** válasza:

15

Igen, aki csak azért mert jó csaj, képes a te szavaiddal élve "bármit megtenni", az nem igazi férfi, de úgysem érted mire céloztam ezzel.

Egy igazi férfi céltudatos és a saját útját járja, nem lehet befolyásolni ilyen apróságokkal, pontosabban manipulálni, és a nők pont azokra gerjednek inkább akiken ez látszik, mert azt gondolják hogy ők majd megszelidítik, akik meg a lábaik előtt hevernek a testi adottságaik miatt, azokat meg jól kihasználják a nők, de cserébe nem adnak semmit.

És egyébként is, tudtommal, legalábbis állítólag egyenjogúság van, de rendre kivételeznek velük csak mert lyuk van a lábuk között, akkor miről beszélünk?

A saját szememmel láttam, egyszer vonaton utaztam de elnéztem a járatot és rossz vonatra szálltam, mellettem utazott egy tulajdonképpen szépnek mondható lány és kiderült hogy ő is rossz vonatra szállt, hát erre a kalauz tudod hogy viselkedett?

Szánalmasan, vele szép nyájasan beszélt, és eligazította, közben engem meg elhordott egy rohadéknak hogy hogyan volt merszem rossz vonatra szállni és dögöljek meg, nyilván nem mondta így ki, de a hangnem mindent elárult, mikor életemben nem vonatoztam, mert nem voltam rászorulva.

2020. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

Szeretem ha a lányokra/nőkre tudok hatni úgy, ahogy a kérdező leírta, mert engem is szórakoztat és mert jobban szeretek a lányokkal trécselni, mert nem vadak, mint a fiúk, meg nem cikiznek,szóval lehet velük jót csacsorászni. Ha meg esetleg lefeküdnék azzal a lánnyal, utánna se lenne számomra más, csak ne bunkózon , azt nem annyira csípem.

15/F (fiatal vagyok tudom, de én csak a véleményem írtam le, és nem izgat annyira a szex téma. Inkább egy barátnőt kellene először összeszervezni, és várni, amíg ő nem akarja. Egyszóval várok ezzel, nekem még korai lenne.)

2020. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
majdnem 30vagyok de fogalmam sincs ezekről. call of duty-t szokták szeretni.
2020. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!