Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők szerintetek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők szerintetek mikor ideális?

Figyelt kérdés

Online beszélgetések sokszor odáig fajulnak, hogy szexet, esetleg többet szeretnének a lányok/nők. Én nem akarok elsietni semmit, siettetni sem, de sokszor a lányokon érzem azt, hogy ők jóval gyorsabban haladnának.


Van olyan aki már másnap találkozna, szex céljából főleg. Ezt van aki ilyen kis óvatosan mutatja ki, utalgat rá, próbál "meggyőzni", van aki meg konkrétan kimondja, hogy szeretne találkozni, jó lenne hallani a hangomat stb.


Érdekelne netes ismerkedésnél számotokra mikor ideális a dolog. Nem feltétlen napokban, de az is érdekelne legrövidebb mennyi lenne.


Kort és azt is, hogy pár mellett mással találkoznátok e.

Azt tapasztalom a kiéhezett anyukák azért 1 hetet várnának, de a fiatalabbakból van aki már aznap jönne.


2020. szept. 15. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver, durva csajozógép lehetsz, mert ilyen csak mesében van.
2020. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ok, akkor a mesebeli herecegnők válaszát várom :D

aki nem a farok képekkel ismerkedik, hanem normálisan elbeszélget a nőkkel az már biztos csajozógép :D ja és nem is ismerkedés szándékkal beszélgetek velük

2020. szept. 15. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen igen, nem ismerkedési szándékkal beszélsz egy csomó nővel és mind meg akar dugni.

Valós. :D

2020. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1 pedig hidd el, hogy vannak ilyen nők. Volt akit első nap megfektettem
2020. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért akarnak minél előbb találkozni, mert nem szándékoznak céltalan chatelgetéssel vesztegetni az idejüket. Bár én nem szoktam neten ismerkedni, de valószínű nálam is az lenne a cél, hogy zárjuk minél rövidebbre az arctalan chatelést és találkozzunk, nézzük meg mi sül ki belőle.
2020. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3:

azt nem mondta, hogy erotikus témákba, vágyakba nem megyünk bele

de ez nem azt jelenti, hogy falom a nőket :D nem a 14-től 90 éves korig mindenki jöhet party van :D

és nem mind akar dugni, de heti 1-5 között találok olyanokat akik igen, ebből mondjuk ha 1-3 kamu, akkor is jutna még :D

mondjuk akivel mikrofonozás van, azoknak meg elég jó a hangtorzítójuk :D

2020. szept. 15. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is hamar szeretem letudni az első talit, de nem a szex miatt. De legalább egy telefonálást. Mondjuk én ismerkedés céljából beszélgetek.
2020. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb amit el tudok képzelni, az pár másodperces pillantás után lenne ideális.

Amikor két spirituális ember felismeri egymásban a mélységeket, és egy pillantás után tudják. Hogy mit? Azt nehéz lenne leírni, de ők érzik, tudják, és akarják egymást.

2020. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény minden nő azonnal dugni akar veled milyen rossz lehet neked 😄

Egyébként meg aki komolyan gondolja, az ha nem is szex, de face to face találkozó szempontjából nem húzza-halasztja a dolgot. Épp a ghostingoló figurák azok akik hónapokig csak levelezni akarnak. Ha egy nő felveti találkozzatok, akkor találkozzatok (bár mondjuk neked kellene kezdeményezned ha Férfi vagy). Úgyis személyesen dől el minden. A levelezgetés, chatelgetés csak egy út aminek a célja mielőbb személyesen látni a másikat. Amúgy is élőben kell lenyűgözni nem írásban.

2020. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az a bibi ezzel, hogy én nem ismerkedem :D

találkozni néha így is szoktam, de elég ritka, kevés nő van aki megfog annyira, hogy találkozzak is velük


amúgy amiket hallok, hogy milyenek az emberek chaten is, meg itt is, kb bárki aki kicsit gondolkodik simán betud csajozni 1 hónap alatt, ha szán rá elég időt :D

és baromi egyszerű a megoldás, én csak beszélgetni szeretek, néha srácokkal is dumálok (HETERO VAGYOK!), sok témában


nem a szex itt a fő lényeg, hanem az érdekel aki találkozni akar, az vajon mennyi idő után tartja ideálisnak

2020. szept. 15. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!