Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy nő már legalább 15pasival lefeküdt életében?

Figyelt kérdés
Akik ellenzik azok belegondolnak hogy amég egy nő pl.500 ajánlatot kap és ebből kevesebb mint 10%át fogadja el sokkal körültekintőbb és válogatósabb mint egy férfi aki ezeknek az ajánlatoknak a csekély százalékát kapja csak és legalább 80%ban bele is megy? Tehát akkor inkább a nőknek kellene elgondolkozni azon hogy 20 lánnyal feküdt le a férfi de ugyan milyenek is lehettek a delikvensek mint fordítva kiakadni meg leku"zni a másikat?
2020. szept. 15. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell azon filozofálni, hogy milyen nemű ember, kivel, mennyit, hányszor, és mit csinál?

Mindenkinek szíve joga azt tenni, amit csak akar, azzal akivel akarja.

Én inkább azokat tudom elítélni, akik azzal foglalkoznak, hogy más ember mit csinál a hálószobában.

2020. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel egyáltalán. Ez mindenkinek a magánügye.

N

2020. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden nonek van igenye a szexre es ezzel nincs is semmi problema. A problema altalaban a kommunikacioval van, mig sok pasi (tisztelet a kivetelnek) ezen igenyet vallalhatatlan modon kommunikalja le (ferfikent en szegyenlem magam helyettuk), addig a nok kepesek szofisztikaltabban kifejezni magukat.


29/F

2020. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha heteró emberekről van szó, akkor ugyanannyiszor feküdnek le a férfiak a nőkkel, mint nők a férfiakkal /facepalm. Legfeljebb csak az eloszlás más.
2020. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem érdekel ki hány emberrel fekszik le.
2020. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy ha szimpatikus a nő és tetszik, kívánom akkor én legyek a 16. :) ha még a személyisége is szimpi, jól kijövünk egymással akkor meg azt, hogy ne legyen neki 17. Mit érdekel hányan voltak előttem?
2020. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondok valami okosat bro'. Aki nem bízik magában és gyenge jellem azt zavarni fogja, aki viszont erős, határozott az annyit mond: hohó hapsikáim x partnere volt, de mégis velem van = túlteszek az előttem lévő összes fickóján!
2020. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem gondolok róla, de ha már nagyon muszáj valamit gondolni, akkor inkább legyen 15 a számláló, mint hogy legyen szűz, vagy 1-2 partner.

Legalább remélhetőleg nem egy beszari, gátlásos, tapasztalatlan csaj, és nem kell felesleges köröket futni azzal, hogy feloldódjon, meg tanítgassam, meg stb.

2020. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy életre kivetítve nem sok. Hiszen kb 2-3 évente 1 pasas nem sok.

Ráadásul szerintem ez átlag. Van akinek 130, és neki hetente 1, másnak még életében 3.

2020. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez sok. Persze nem mindegy, hogy 40 évesen 15, vagy 20 évesen. Mindegy, ez sok. 5-6 férfi belefer 30 eves koráig.
2020. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!