Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen nőt találni szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nőt találni szerintetek?

Figyelt kérdés

életemben egyszer egy név nélküli chat oldalon elbeszélgettem egy rendőr nővel, aki nagyon szimpatikus volt, és nagyon jót beszélgettünk, nagyon csinos volt, bár csak a leírás alapján tudtam elképzelni.

lehet ilyet itt találni, aki kicsit nyitottabb szellemű, szívesen beszélget fiúkkal, esetleg flörtöl? (nem kell rosszra gondolni!)

23/F



2020. szept. 14. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is beszélgettem már 2-3-al, igaz az egyikkel párkapcsolati problémákról és tanácsot adtam, nem szexről


biztos lehet itt is találni olyat amilyet keresel


F

2020. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő beszélget szívesen, ha nem ordenáré módon, bunkó stílusban kezdesz neki.
2020. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendőr tiszthelyettesnek ma jellemzően szegényebb családokban felnőtt lányok mennek. Nekik már egy átlag diplomás srác (na azért nem tanár, hanem pl. mérnök vagy közgazdász, multis állással) jó parti.
2020. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha csak beszélgetni akarsz akkor bármelyik chatoldal alkalmas erre. Ha chatizélni is akarsz... na akkor jó alaposan nyitott szem kell, mert 1 nőre kb. 2-300 kanos pasi fog jutni.
2020. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődnek a legjobb kapcsolatok. Könnyű, laza beszélgetés, ahol észre sem veszed, és olyan szinten kitárulkozik mind a két fél, hogy el sem hiszed. Próbáld meg ezt élőben, ha egyszer tovább jutsz a netes felületen! Persze kell ehhez egy fajta nyíltság, bizalom és szimpátia.
2020. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak :)

Érdekelne esetleg még a témában megjelölt, érintett hölgyek véleménye is, ha persze van itt ilyen.

2020. szept. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!