Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket hány pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hány pasi húzott farokra eddig?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda hány évesek vagytok. Köszi.

2020. szept. 12. 11:30
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
79%

"A szex azért van hogy utódokat hozzunk létre."

Hol élsz ember??? Eljutott a net csajágaröcsögére?


Felteszel egy nők számára eléggé sértő kérdést aztán csodálkozol ha valaki kikéri magának. Abba belegondoltál hogy anyádat is farokra húzták (hogy a te szóhasználatoddal éljek), mikor te készültél?

2020. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
66%
kár hogy elkészült, jobb lenne az ilyenek nélkül. de túl sokan vannak:(
2020. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

#51 A szex a gyerek nemzésen kívül arra,van hogy az ember a párjával szeretkezzen. Ha egy nő szinte fél városnyi férfinak megvan akkor már nem lehet komolyan venni, és átmegy r.bancba.


Bevallom szándékosan tettem fel így a kérdést, mert látni akartam a reakciókat. Azoktól a nőktől elnézést kérek akik moderált mennyiségű férfival voltak, akik viszont két focicsapatnyi férfinak megvoltak tőlük már nem, és eredetileg nekik szólt a kérdés.

2020. szept. 14. 14:04
 54/59 A kérdező kommentje:
#52 Azért én ilyet senkinek nem mondtam. Büszke lehetsz magadra.
2020. szept. 14. 14:11
 55/59 anonim ***** válasza:
23%
miért szerinted nem lenne jobb a világ? ha nem lennének lekezelő, értetlen sértegető emberek. szerintem jobb lenne nélkülük. persze most már meg vagy, és a gond nem is az volt hogy megszülettél, hanem hogy a környezeted egy keserű emberré tett, és nem is azt mondom hogy ne élj tovább. de változtatni nem ártana, hogy ne vegyen példát rólad a te környezeted.
2020. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság. Biztos lehetsz benne hogy az életben nem teljesen ilyen vagyok, és nem is mutatom ki, főleg azokkal akik normálisak velem. Meg egyébként is, nem kell ezt annyira komolyan venni. Ez csak egy kérdés, és senki nem kell hogy felakadjon rajta. Azért nézd meg némelyik választ...
2020. szept. 14. 14:38
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

7 sráccal, 4 megyében és 5 horoszkóppal (valamelyikből 2 volt)

17L

2020. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
7 41N
2020. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
76%
12 es 30/n
2020. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!