Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik el tudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik el tudtok élvezni a behatolás közben, a pasitok tudja, hogy hogy és mitől élveztek el, vagy az elélvezéshez átveszitek az irányítást, és így tudtok elmenni ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
En pasi vagyok (19). Hat igazabol nem szokta atvenni az iranyitast. A csajom leginkabbb asztalon fekve hattal elvezi a legjobban mert neki ugy "mas" szerintem jobban ingerlem a g pontjat. Ez a poz utan a kutya a legjobb. Amikor elmegy nem szokott o iranyitani, inkabb en okozom neki a gyonyort.
2020. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbeszeltuk, hogy mi az ami nagyon erzes es szinte biztos orgazmust okoz. Igy o azt a szex kozben csinalja
2020. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rájött a dolgokra és meg is beszéltük , így szerencsére mindig Ő irányít.

A hétköznapokban közös döntések és megbeszélés alapján működik a dolog , de az ágyban ez más !

Ott Ő az Úr , hát irányítson ! 😏

2020. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok. Leirom tapasztalataimat, ha valakit érdekel: nem kell hogy irányítson a nő. Instruálhat, mert egyéni ízlése sokat számít (sebesség, behatolás mélysége, párna fenék alatt), de alapvetően nekem kell ráérezni.


Több lánynak is (akiknek az előttem lévők nem tudtak) sikerült hüvelyi orgazmust összehozni. Az elsőt nehezebb. Rá kell tanulnom az egyénre. De nem szokott ezzel gond lenni.


Természetesen nekem sem sikerül mindenkinél, pedig ügyes vagyok, és előzékeny. De amelyik csaj mással el tudott élvezni, az velem is.

2020. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!