Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek tetszik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tetszik az olyan farok amin látszanak az erek, vagy inkább ne látszódjon?

Figyelt kérdés
Zuhanyzáskor észrevettem egy nagy kék eret hosszában a farkamon, most jobban látszott, néha alig látszik valami. Nekrltek tetszik így?
2020. szept. 9. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, az vagány ha szépen látszódnak a duzzadt erek egy péniszen. De nem ez a meghatározó, inkább az hogy kinek a húsa van bennem :)
2020. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon beindít, ha eres a farok.
2020. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minden pénisz eres.

(Pasi vagyok, hetero)

2020. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Látni kéne...
2020. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindegyik eres, csak nem mindegy mennyire, igen.
2020. szept. 9. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
vigyázz kérdező, mert akik látni akarják, azok pasik ;)
2020. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd' mindenkié eres, mivel a fő aorták a külső felszínen futnak. Van akinek jobban látszik, van akinek nem. Ettől még változatlan hogy a nőknek a pasi tetszik meg nem a farka. Ha emberileg megnyered a nőt, kíván akkor a brokeszed is tetszeni fog, ha meg előbbi nem igaz akkor meg utóbbi sem fog tetszeni. Amúgy kb. ezredrangú számukra eres-e vagy sem.
2020. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" vagy inkább ne látszódjon "

Na ezt te hogy oldod akkor meg?

2020. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem felizgat, ha eres egy pénisz. De meg nem mondom miért:D csak tetszik

23

2020. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!