Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti miket engednétek meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miket engednétek meg?

Figyelt kérdés

Hármasban a párotok/partneretek mellé bevont srácnak?

Volna tabu vagy pont az izgatna, hogy mindent megkaphasson ő is?


2020. szept. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én mindent.
2020. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Én többmintent mint a pasimnak.

Ezzel is húzva a pasimat

2020. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egy hármasban vagy mindenkinek mindent szabad, vagy el kell felejteni!

Annak, hogy személyre szóló korlátokat állítasz fel 3 ember között, csak elválasztó ereje van, és így hülyeség belekezdeni!

2020. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Csók, ölelkezés, "szerelmeskedés" nem és óvszer kötelező, csak normál szex, nagyjából ezek a határok. Kommunikáció csak az azonos nemű felek között, nincs külön randi.
2020. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
#3-as bocs, de akkor még sosem hármasoztál, vagy tipikusan olyan vagy akit nem hívnak hármashoz... ha te mindent akarsz akkor csináld a barátnőddel, ha viszont vendég vagy valahol akkor tarts tiszteletben a kérésüket.
2020. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt a komoly partneremmel nem tudom elképzelni. De akkor is lenne egy sorrend, egyszerre zavarnának, másrészt imádnám húzni a néző agyát azzal, hogy csak nézhet. De aztán megkapna mindent, talán többet is, mint az első. Eleve arra vágyok, hogy a vonzóbb eleinte csak nézhessen.
2020. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

5-ös: ezt írtam: "Annak, hogy személyre szóló korlátokat állítasz fel 3 ember között, csak elválasztó ereje van, és így hülyeség belekezdeni!"

Szerintem elég világosan leírtam: vagy mindent, vagy semmit!

Tapasztalat.

2020. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent amit szeretek es a paromnak is megengedem 🙃
2020. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ovszerrel barmit amit a paromnak


23/l

2020. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!