Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha van fantáziája egy férfinek?

Figyelt kérdés
Ha olyan dolgokat meg tud szerettetni veletek, amik korábban semlegesek vagy akár inkább taszítóak voltak?
2020. szept. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha valami taszító nekem nem fogja megszerettetni velem.
2020. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen bejön 😃
2020. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ha a pasi használja a fantáziáját, és szívesen kipróbálok vele új dolgokat is. 😊
2020. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen - ha tényleg olvasol a gondolatokban és nem vadbarom módjára akarod ráerőltetni "naaaaa tudom hogy tetszeni fog" s megmondani hogy márpedig e jobban tudod mi tetszik és mi nem.

A szomorú valóság viszont pont az ellenkezője, aki nagyon ezt híreszteli magáról az lóf.szt sem tud a nőkről csak van valami amit rá akar erőltetni a másikra és közben hű de nagy domnak képzeli magát mert már látta videón és vett egy pálcát a legelső shopban.

2020. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon is.
2020. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze
2020. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy szeretik a nők a fantáziával megáldott pasikat, mert én grafikus és festőművész vagyok és írni is szoktam, tehát jókora a képzelőerőm. :)
2020. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!