Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mi izgat fel titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi izgat fel titeket nagyon? gondolok ilyenekre hogy ajakharapás, nyak csók stb.

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagy és puha ciciket szopogathatok.
2020. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A pasikat minden felizgatja,ha már nő van a kezük közt.
2020. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
nyak csók, ha a nyakam simogatják hátul, combfix, magassarkúk, fülbe suttogás, simogatás 19/f
2020. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csók minden formája és ha kezdeményez letépi a polóm
2020. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lábbal izgat...
2020. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha rámenős a csaj, és nem csak húzza az ember agyát!
2020. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos ruhák :)
2020. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag elég sok minden, de csókolózás közben például az, hogyha a nyakához húzza a fejem, hogy ott is csókolgassam vagy például jelzi szóban, hogy most megtehetném vele "és akkor mond valamit".


F

2020. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, engem nagyon izgat, ha a barátnőm a nyakam puszilgatja (elöl), simogatja, érzékeny mindkettőnk nyaka, szóval szeretem, izgató, ahogy a nyakammal játszik, kényezteti azt, ha pedig én nyakazok, az azért esik jól mindkettőnknek, mert neki is érzékeny, nekem meg nyakfétisem is van, ha hátrahajtja a fejét már annak a puszta látványa is izgat...

F (idén 27-et töltök, Ő 25-öt, és már áltsulis koromban rájöttem, hogy a nyak a fétisem [természetesen azok a klasszikus testrészek is bejönnek nekem, amik mindenkinek, popó+punci+cicik], és Ővele 2012-ben jöttem össze)

2021. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!