Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van aki azt érzi/érezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki azt érzi/érezte hogy középiskolás korában nem volt érett a szexre?

Figyelt kérdés

Én olyan 15-16 évesen egyáltalán nem éreztem magam készen a szexre, de tudom hogy akkor már sokan szexelnek. Kicsit emiatt lemaradva éreztem magam, meg kimaradtam valami jóból. De ha lett volna barátnőm akkor lehet máshogy gondoltam volna, és szexeltem volna én is.


Más is van/volt így?


Elég későn vesztettem el viszonylag, és az is csak pár alkalom volt, és azóta sincs semmi, évek elteltével sem:(

Pedig mostmár szexelnék:D


2020. aug. 28. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én 22 éves vagyok, még nem vesztettem el, és mai napig vannak olyan érzéseim, hogy nem is hogy nem érzem magam készen a szexre, csak mostmár főleg azért, mert már 22 vagyok, furán érzem magam ezzel kapcsolatban.


De ez a "Lemaradva érzem magam" nagyon ott van nálam. Barátnőm sem volt eddig, mikor már mások túl vannak több barátnőn is.

2020. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze én is ilyen volt, későn érő. Most viszont amikor tehetem rendszeresen eljárok szexelni.
2020. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A ffi-ak nem érzik, már tini korban úgy érzi - főleg a túlcsorduló hormonoktól - hogy húúúúúúúúú de készen áll a szexre és de jó lenne d.gni. A nők esetében fordulhat sűrűbben elő, hogy úgy érzik még nem állnak teljesen készen - azaz nincs még meg a megfelelő bizalom a partner irányában (vagy nincs ilyen partner a láthatáron).

Nem vagy semmiről lemaradva. Ha már 1x sikerült, akkor nyúlj vissza ama emlékekhez és sikerülni fog újra, fel a fejjel :)

2020. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15-16 évesen én se éreztem magam készen, igazából nem is gondoltam a szexre. Tanultam, lógtam a barátokkal. Eszembe se jutott, hogy szexeljek.
2020. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha visszamehetnék biztosan máshogy csinálnám. Megvárnám hogy szerelmes legyek és úgy vesztettem volna el a szüzességem. Sok év kellett, hogy rendesen ráérezzek az ízére.. De mostmár ez a mérce!
2020. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!