Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek nem jó érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek nem jó érzés állva elélvezni?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat az a helyzet, hogy a partnerem áll, én meg előtte térdelek és úgy élvez a számba. Viszont a mostani párom nem nagyon szokta ezt csinálni, pedig anno mintha mondta volna hogy őt is izgatja ez (szereti ha alárendelt vagyok), meg az első szex utàn párszor csinálta is, viszont azóta nem. Sőt az elején még szopatott is így meg torokra húzta a szàm, ezek nagyon izgattak, viszont ezeket se csinálja már, max ritkán fekve.

Nektek jobb érzés ülve vagy fekve elélvezni? Gondolom állva nehezebb, legszivesebben csak összeroskadna az ember, nem?


2020. aug. 28. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ellne kifogásom ha ilyet kérne a bnőm. Pasi válogatja náluk mi fér bele
2020. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy szeretek.😁
2020. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan jó mindenhogy ;)
2020. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha 'nyaggatnám' vele biztos megtenné, nem arról van szó. Csak az érdekel hogy a férfiaknak így kényelmetlenebb elélvezni vagy ugyanolyan?

A párom élvezés után szinte összeesik, kb eldől aztán alszik is kb. Ebből gondolom hogy nehezebb lehet állva az orgazmus

2020. aug. 28. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb, elélvezés után jöhet a 2. menet
2020. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maga a szituáció, látvány nagyon izgató állva. Viszont sokszor én is úgy vagyok vele, hogy kényelmesebb fekve elélvezni :)
2020. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden pózban nagyon jó - franciánál is ha ügyes a lány :) A párod nem ezért nem akarja állva. Inkább belekényelmesedett a kapcsolatba. Az hogy élvezés után nincs "aftercare" csak a farokba fordulva alszik meg no comment. Ez szexkapcsolatban, alkalmi dugópartnereknél divat nem kapcsolatban ahol szeretik egymást a felek. Persze az egymás karjaiban elpilledni megint más.
2020. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem állva megerőltetőbb, de talán éppen emiatt jobb is
2020. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a póz. Amúgy lehet, hogy a pasid egyszerűen megszeretett, és most már kevésbé akar megalázó helyzetben látni szex közben.
2020. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pont hogy állva tudok nagyobbat.
2020. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!