Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, miközben szopnak, hogy csak szivesseget tesznek nekem ezzel? Vagy úgy is fogalmazhatnék, ugy érzem belűl mintha túl nagy szivességet kérnék, holott ezt a lányok élvezik is.

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy hozzászokva a dolog természetességéhez. Nekem is volt, hogy bizonyos dolgokat akkora szívességnek és annyira jónak éreztem a másiktól, hogy néha elérzékenyültem.
2020. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki élvezi.

Mondjuk én szeretem csinálni, de van olyan ki, aki csak meg akar felelni.

2020. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es

Akkor ugy fogalmazok, hogy szivesen teszik.

2020. aug. 27. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd úgy. Ez kölcsönös.

Amúgy engem nagyon fel is izgat.

2020. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"Miért érzem azt, miközben szopnak, hogy csak szivesseget tesznek nekem ezzel?"

Mert a lány akarja hogy így érezz? Vannak olyan emberek akik ha a kisujjukat keresztbe teszik akkor már játsszák hogy ők mekkora áldozatot hoztak érted. Direkt arra mennek hogy lelkiismeretfurdalást érezz. Az ilyennel hosszú távon nem élet az élet.

2020. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Látom szövegértésből kitűnő voltál.

2020. aug. 27. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz túl nagy szívességét, fő a kölcsönösség. Amíg te is visszaadsz annyit, hogy a partnerednek megfelel, addig ez természetes. Ha a partnered azt érzi hogy te csak kéred a szívességeket, de nem viszonozod, akkor az úgy nem fog sokáig tartani. Ne aggódj ezen, csak élvezd és viszonozd.
2020. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszonozva van 😁
2020. aug. 27. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyhe frusztráció, önbizalomhiány. Ne legyen! Hidd el azért csinálja a partnered hogy örömet szerezzen neked - majd viszonozd neki, a szexben adni és kapni egyformán öröm :)
2020. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!