Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rákattantam az incelekre....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákattantam az incelekre. Most szórakoztató, de el fog múlni?

Figyelt kérdés
Három éve ismertem a pasit, soha nem láttam nővel. Nemrég amikor szembe jött velem, szokás szerint csak lopva nézett, rámköszönni nem mert. Én ráköszöntem, fülig vörös lett. Tudom, hogy bejövök neki, többször láttam már, hogy bámul. A lényeg, hogy szexuálisan felizgatott a helyzet! Korábban nem tapasztaltam ilyesmit, a pasi nem egy jó pasi, egyértelműen a szitu és az izgatott, hogy ez a szerencsétlen még életében nem volt nővel. Nem mennék részletekbe mert nem ez a lényeg, elcsábítottam, lefektettem. Egész délután nyúztam, és elképesztően jó volt a tudat, hogy ez a pasi most olyat kap, amiért egész eddig csak sóvárgott. Szupi élmény volt! Aztán másnap írt messengeren és kirázott a hideg, ha arra gondoltam hogy újra szexeljek vele! De az élményt újra át akartam élni! A chat.hu-n találtam egy 24 évest, itt a GYK-n egy 26 éves szűz pasit, mindkettővel hasonlóan ment a dolog. Vágyom rá, hogy újra keressek, de kicsit parázni kezdtem, hogy hová fog ez vezetni? Vannak más nők, akiknek volt hasonló kattanásuk? Hogy lett vége?

2020. aug. 24. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, nehogy mar bedoljetek neki. :D trollkodik csak. Ugyesen van megfogalmazva a kerdes az tuti, bann biztos, de attol meg beveszitek? Pont egy no akit hirtelen izgatni kezdtek a szuzek (es pont azon az oldalon ahol hemzsegnek ugye), aha. ;D
2020. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#3 Ha nem hiszed el, nem zavar. Nem hozzád szólt a kérdés. Főleg nők tapasztalata érdekelne...
2020. aug. 24. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán jellemző ez a nőkre, szóval ha őket kérdezed, kb. egyedül vagy most ezzel a helyzettel
2020. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
A gondolat tetszik, hogy szűz, tapasztalatlan srácoknak én legyek az első, én irányítsak satöbbi, de maximum néha-néha fantáziálgatok és ennyi. Kapcsolatban vagyok, tapasztaltabb fiúval, vele is jól megvagyok, tehát nem tervezem a valóság színterére hozni az ominózus vágyaimat. :)
2020. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép küldetés másoknak is örömet szerezni :) Viszont legyél olyan jó hozzájuk, hogy nem játszadozol velük, hanem kerek perec megmondod ez csak egyszeri alkalomra szólt és udvariasan jelzed neki, hogy helyes pasi, már nem szűz, merítsen erőt ama egyetlen alkalomból és ezután már "boldogulni" fog más nőkkel is.
2020. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Hívhatunk Teréz anyának?
2020. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

Én is szűz vagyok, nem akarsz segíteni rajtam.

27f

2020. aug. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7

Véletlenül kihagytam a kérdőjelet.

2020. aug. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Azt sem tudod mi az az incel!!!!
2020. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Te nyilván az vagy, világosítsd már fel a kérdezőt... 😁😂
2020. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!