Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek is vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Lányok, nektek is vannak perverzebb gondolataitok ha már rég szexeltetek?

Figyelt kérdés
Szerintem az nem kérdés, hogy a pasik alapból pervezebbek, a lányok, nők számára a szex sok esetben egy meghittebb dolog, amihez sokaknak érzelmek is kellenek. De amikor már igazán rég szexeltetek és nagyon kívánósak vagytok, ti is gondolok igazán perverz dolgokra fantáziátokban, ha igen mikre?

2020. aug. 23. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem akkor is van, ha 5 perce szexeltem
2020. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, akadnak.
2020. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Lányoknál a perverz tevékenység: 2 szer is kinyalatni magukat, miközben a zoknit sem veszik le.


Persze ez is csak elméletben...

2020. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

" az nem kérdés, hogy a pasik alapból pervezebbek, a lányok, nők számára a szex sok esetben egy meghittebb dolog"

Édes kérdező virágszálam!

Mindegyik egyformán perverz!

Csak talán a nők jobban elhallgatják.

Viszont ha egy nő kicsit iszik és beindul, akkor nincs ki gátat szabhatna neki a perverzió terén!

2020. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én alapból perverz vagyok. :D N
2020. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Folyton vannak. Sok pasi megrémül tőle. Alig találok olyat aki benne van a perverz játékaimban. Csajok sokkal inkább benne vannak az ilyenekben. Lehet ezért lettem bisex. 24L
2020. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szextől függetlenül folyton vannak és elárulom, nekünk is folyton AZ jár a fejünkben...tapasztalatlan lehetsz még, ha azt gondolod hogy mi egy romantikus vacsora utáni gyertyafényes, lány szeretkezésre gerjedünk. (Persze a romantikusat is igényeljük módjával, de ez messze nem fedi a valóságot).
2020. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

vannak persze, főleg az erőszakolós/bdsm-es témájúak izgatnak ilyenkor, meg általában is egyébként, de ez nyilván hatványozódik amikor az emberre éppen rájön :D

23L

2020. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Én fiú vagyok, szeretek igazat mondani, megbízható vagyok, sőt vannak érzéseim is, mondhatni filmekbe illő romantikus elképzeléseim is vannak. A szexel annyit tudok várni, amennyit csak akarok.


Azt azért nem mondanám, hogy egy fiú érzelem nélkül is tud szexelni, hiszen aki szexel, az is érez valamit... :-)


Természetesen ha teli van a tököm, kiverem, de ebből nem csinálok nagy ügyet, hiszen ez olyan, mintha megéhezel és eszel, vagy szomjas leszel és iszol... :-) Az más kérdés, hogy valaki ehhez másokat is felhasznál/kihasznál. Én nem!


Az emberek szexuális tevékenységét hasonlíthatnánk az állatokéhoz, de az állatokra nézve ez sértés lenne, hiszen ha jól tudom a pingvinek egy társat választanak egy életre, míg az emberek abban versenyeznek, hogy ki baszott több partnerrel kevesebb idő alatt... :-)


Egyszer egy riportban kérdeztek egy hímringyót (aki fiú létére árulja magát), és azt mondta, hogy a nők sokkal-sokkal perverzebbek, mint a férfiak, ezzel azt hiszem mindent el is mondott.


Tehát semmi akadálya annak, hogy azt mondjuk a nők kurvák, de erre a legtöbb még büszke is... :-)

2020. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát, Igaz Mondó Reloaded dugjon veled egy felajzott anyamedve, ha már a hűséges pingvinek nem hajlandók kielégíteni!

Én meg megyek a prostikhoz szexelni egy kicsit...

Majd ha Grazból visszajöttél, jelentkezz!

2020. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!