Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok szerintetek sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szerintetek sok vagy kevés? 40-s férfi vagyok, eddig 135 nővel szexeltem, nem prostikkal, volt benne kapcsolat meg alkalmi is, Ezt soknak tartanátok, vagy kevésnek?

Figyelt kérdés
félek ha egy új nő megkérdezi mit mondjak, a 135 lehet rémisztően sok,

2020. aug. 19. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 28 évesen volt 100.

Most 42 vagyok, valahol 200-300 közt lehet, de már semmi jelentősége nincs.

Egy ex alfahím.

2020. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Én csak annyit kérdeznék meg, hogy használtál - e gumit? Vagy voltál - e már szűrésen?

Engem taszítana. Mindig az jutna az eszembe, hogy 1 nő neked sose lenne elég. Az állandó farokállás, szexuális kielégülés lenne fontosabb az ilyennek. Ismerem ezt a fajtát. Egy nő sose elég.

2020. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22 jól mondja, pontosan ez a fajta. És az összes ilyen is.
2020. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%

Fene tudja. Én is ilyen környékén jártam, de így visszagondolva hülyeség volt. Számolni sohasem számoltam, főleg az alkalmiakat, mert azok inkább csak az akkori zenész mivoltomnak szóltak.

Mindenesetre ne dicsekedj vele senkinek. Részint, mert hazugnak tartanak, részint meg, ha mégis elhiszik, annál rosszabb. Én azt mondtam a feleségemnek, ami igaz is volt; hogy sohasem számoltam, mert nem skalpot gyűjtöttem, hanem az igazit kerestem.

2020. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22%
Nekem tobb mint 3x ennyi, de a tied is magas számnak számít, nincs okod a szégyenkezesre
2020. aug. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
Furcsa hogy senki nem irja hogy teljesen mindegy mennyi a darabszam. Kiveve ha valaki erre hajt. Ebbol volt olyan akivel egyutt is eltel vagy elsz? Vagy ez nem cel? Olyan volt hogy a het minden napjan massal voltal? Esetleg naponta tobb novel? Egyszerre mennyi volt a legtobb aktiv kapcsolatod? Ha mar a szamolasnal jarunk.
2020. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!