Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kerületek át friend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerületek át friend zone -ból testi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged is van.


1. Keress egy olyan lányt, akinél esélyed is van.


2. Nemi erőszak



Megjegyzés: Az intelligens, kulturált emberek az első opció mellett teszik le a voksukat, az agyhalottak bevállalják, hogy a börtönben ők lesznek kereszttűzben.

2020. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Szemkontaktus, előzékenység, popó-simi.


Egymásba szerettünk. FÜLIG

2020. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről hallani legendákat, de igazából sosem történik meg.
2020. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Amiről én beszélek az a börtönben megtörténik.
2020. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritka az az eset, amikor a barát zónából ki tudsz lépni.
2020. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy-két találkozás után, csak beszélgetés volt, de balul ütött ki a dolog, mert a férfi közben részegre itta magát, alig állt fel neki, pedig elmondása szerint nagyon meg akart dugni. Adtam még egy esélyt, de akkor sem jött össze, járni is alig bírt, nemhogy szexelni.. Orális volt, de azt is bánom. Harmadik esély nálam nincs, ha nem komoly kapcsolat. Elküldtem a búsba a piájához, nyalogassa azt..
2020. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!