Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem nézegetem egy illető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézegetem egy illető képeit többet neten, és próbálom elterelni a figyelmem mással, akkor lehet hogy 2 hét múlva már nem fogok ENNYIRE vonzódni hozzá? L

Figyelt kérdés
Azért 2 hét, mert iskolában szoktam látni. És nem, a bepróbálkozás nem opció különböző okok miatt. :D
2020. aug. 18. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs esély, akkor értelmetlen pótcselekvés.

"Álmodozás az élet megrontója."

2020. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az erdekelne hogy ennyi ido alatt ki lehet e "olni" valamilyen szinten ezt magambol.
2020. aug. 18. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést, megint magad ellen dolgozol. :( Így sosem felejted el, mindig vonzódni fogsz hozzá.
2020. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két hét alatt nem fog megszűnni az érzelem. A vonzódás meg megmarad amíg nem változtok meg (új tapasztalatok hatására).

Közösségi oldalakon kapcsold ki a srác követését. Így nem fogod akaratlanul látni. Persze tudatosan is kerüljed eleinte (ne keress rá, ne nézz képeket, stb.)

2020. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!