Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Egy lány hogy hozza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány hogy hozza fel, hogy szeretné, ha foglalkoznátok a popsijával?

Figyelt kérdés
Mondja el konkrétan, hogy mit szeretne? Vagy esetleg vezesse oda a kezeteket? Ujjazza magát szex közben, hogy vegyétek a lapot? Vagy esetleg ilyen módon masztizzon előttetek? Nektek melyik lenne úgymond „jobb“? :)
2020. aug. 18. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik nagyon bejönne 😉
2020. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt mondaná a csajom: Nyald ki izomból a segglyukam. Remélem érthető. 23F
2020. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó megoldás, de nem kell ennyit köntörfalazni, felnőtt emberek vagyunk miért ne mondhatnád meg hogy mit szeretnél? Kommunikáció... kommunikáció... a jó és élvezetes szex egyik alapja.
2020. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ha azt mondaná, hogy nyald ki a segglyukam az kicsit lelombozna, de csak a kifejezés miatt. Kinyalnám én magamtól is. Viszont ha finoman mondod neki, hogy ujazza, vagy nyalja, szerintem nagy baj nem lehet. Én örülnék neki, csak mond el és ennyi.
2020. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne, ha megemlíti, hogy izgatja a dolog egy beszélgetés folyamán és már kapná is.
2020. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondja meg mit akar. Nem szeretem ha valaki utalásokkal akar kommunikálni
2020. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire eszébe jut megkérdezni, a nyelvem már ott van... :)
2020. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!