Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az olyan felsőtest mennyire jön be, ami nem kigyúrt, viszont nem is edzetlen, inkább ilyen szálkásan izmos típus?

Figyelt kérdés
Szeretitek ezt a típust, vagy mást preferáltok?

2020. aug. 11. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik amivel látom/tudom hogy foglalkoznak. Tehát ha nem vagy extrán túlsúlyos és nem csak a kifogásokat keresed, hanem tényleg teszel valamit az egészségedért, akkor már nálam bejön :)
2020. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szálkásan izmos? Az egyik kedvenc 😍💕
2020. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legjobb .
2020. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább az izmos test jön be
2020. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik mint a nagyon izmos
2020. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19f vagyok nekem is ugymond ilyen es nem szoktam menozni vele, mert szerintem semmi nagy cucc nincs benne, de mar hallottam magamrol olyat strandon egy csaj tarsasagban, hogy mondta az egyik lany hogy ez hogy neh ki, ha mar edz akkor legyen izmos vagy ne edzen es legyen normalis testalkata. En megszegyeltem magam mivel alapbol is szegyenlos tipus vagyok :).
2020. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban tetszik, mint ha valaki nagyon izmos. Mindig is inkább a vékonyabb/ vékonyan szálkás férfiak tetszettek.


21/l

2020. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy legyen egy ellenvélemény nekem inkább a mackósabbak jönnek be
2020. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!