Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Liatrix domina smpixie-n,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liatrix domina smpixie-n, vélemények?

Figyelt kérdés
Jöhet privát üzenetben is

2020. aug. 9. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én 2016 decemberében voltam nála. Jól néz ki és megcsinál mindent, amit kértem. Az volt vele a hiba, hogy kicsit önállótlan és mindent szóról szóra kellett neki mondani. Nem éreztem, hogy valóban irányítana, hanem inkább én mondtam neki mindent lépésről lépésre. Pl ahelyett, hogy hozott volna egy önálló döntést és éreztem volna hogy irányítana, hogy kiszolgáltatva vagyok, inkább őt kellett irányítani először. Szóval ez csökkentett valamit az érzésen. A legjobb domina önálló és kitalálja hogy a szub-nak ott és akkor mire van szüksége és nem kell minden mozdulatát előre közölni vele. De lehet azóta fejlődött, már rég volt. Mindenesetre így is megérte hozzá elmenni, korrekt és NEM az a buta, primitív félcigány típus. Szóval én javaslom
2020. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Pl az ágyon voltam megkötözve és előzetesen azt kértem tőle, hogy fojtogasson. Ő fojtogatás előtt kérte tőlem, hogy így meg úgy emeljem fel a fejemet.


Ahelyett, hogy fogta volna és felemeli a fejemet, vagy beállítja, ahogy neki jó. Nem volt meg a flow élmény, túl mesterségesneknek érződött.


De volt egy alkalom, amikor ráérzett és ügyes volt. A combjaival fojtogatott és mondta, hogy jelezzem, ha túl erős és engedjem el. Egyszer jeleztem neki, mert akkor már alig kaptam levegőt, ő ezt látta, hátra nézett és még ott tartott pár másodpercig, majd csak utána engedett el.


Na ez már valami.

2020. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nala jobbak
2020. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy elérhetősèget tudtok hozzá mondani? Mert nincs smpixie regem.
2020. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor be kell regisztrálnod. 5 perc
2020. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha van valakinek tapasztalata esetleg jöhet még akár üzenetben is
2020. aug. 11. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok pasi szereti a domina nőket?
2020. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleg sok
2020. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak nála szebbek,jobbak
2022. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!