Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egó növeléséhez átlagos csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egó növeléséhez átlagos csaj?

Figyelt kérdés

Most elég nagy mélyponton vagyok, akkorák, hogy abszolút semmi a szexuális vágyam jelenleg. Olyan események gyűltek össze, hogy nagyon azt érzem -kiégedtek-ezek.


A kérdés az, hogy átlagos kinézetű lányt összeszedni, csak azért mert az a hírük, hogy sokkal több szeretet tudnak adni, hálásak.

És így lelki egyensúlyba hozó kb barátnak, akivel ha megjön a bárminemű szexuális vágyam, akkor igen.



2020. aug. 9. 02:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés az, hogy átlagos kinézetű lányt összeszedni, csak azért mert az a hírük, hogy sokkal több szeretet tudnak adni, hálásak."

Tesó, ne haragudj, hol itt a kérdés? Nem bírom értelmezni a mondatot.


"És így lelki egyensúlyba hozó kb barátnak, akivel ha megjön a bárminemű szexuális vágyam, akkor igen." ...?!?!?

Légyzíves fogalmazd meg a kérdésed normálisan hogy érteni lehessen.

Köszi.

2020. aug. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarja kérdezni, hogy jöjjön-e össze olyannal aki valójában nem is tetszik neki, azért, hogy növelje az egóját, mert valószínűleg ő átlagon felülinek tartja magát, ha már más lányt átlagosnak nevez.

Válasz:

1., nem, láthatólag az egóddal semmi gond, simán unatkozol, el akarod terelni a gondolataidat a problémáidról.

2., Nem. Old meg magad a problémáid. Maga az, hogy mástól várod, már problémát vet fel. Ez vagy társfüggőségre utal, vagy Nárcizmusra.

2020. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én érteni vélem, de azt is, hogy egy szellemileg éretlen, ráadásul lusta és kishitű, viszont tisztességtelen alak lennél, ha megtennéd, ha csak ezért hitegetnél egy lányt.

Remélem, hogy csak az átélt megrázkódtatás miatti elkeseredettséged íratta ki veled ezt az igazán ostoba kérdést. Szerintem ugyanezért nem sikerült értelmes formába se öntened a mondandódat...

2020. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Semmit nem lehet erteni abbol, amit irsz. Ertelmi fogyatekos vagy sajnos, hiaba probalsz a szaros vesszoiddel tudos lenni.
2020. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Hűha, #4, akkor már nemcsak az nyelvtannáci, aki szól, ha hibásan írsz, hanem az is, aki kiteszi a vesszőt, ahova való?! A központozás hiánya teszi igazán érthetetlenné, akár ellentétes értelművá a közlést...

Bocsánat az offolásért!

2020. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*értelművé
2020. aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, ha jo helyre tudja tenni a vesszoket, legalabb az ertelmetlen fogalmazasaval nem rontsa el.
2020. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érthetetlen, de ne gyere össze egy átlagos kinézetű lánnyal, sőt semmilyennel. Inkább menj el pszichológushoz és hozd magad rendbe lelkileg, ne valaki mást bánts meg, csak hogy növeld az egodat. Nem is értem egyes emberekben hogyan merül fel ilyesmi. Aztán az meg mindegy ni lesz a lánnyal, hisz úgyis csak "átlagos" de nekem jó lesz? Ez iszonyat nagy bunkóság
2020. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tényleg van most valami komoly gond.

Nem is emlékeztem, hogy kiírtam éjjel ezt a kérdést.... és durva, hogy mennyire értelmetlen...

Forduljak segítségért?

2020. aug. 9. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2020. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!