Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telefonos ügyfélszolgálattal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonos ügyfélszolgálattal telefonszex? Gerjedt már be valaki más is az ügyintéző hangjára? Észrevette, hogy mit csináltok beszélgetés közben?

Figyelt kérdés

Telefonos reklamációkezeléskor elképesztően durva erekcióm lett az ügyintéző hölgy hangjától.

Sajnos nem írtam fel a beszélgetés kódszámát, és így visszahallgatni sem tudom. Úgy erzem, szerelmes is tudnék lenni abba a nőbe, de az biztos, hogy iszonyatosan kívánom, kérlek segítsetek, hogyan tudnám kideríteni, ki volt az?..

Aznap és másnap összesen 58-szor telefonáltam újra, de soha nem ahhoz a kollégájukhoz kapcsolt a rendszer.



2020. aug. 9. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

58szor? Te vagy bolond vagy vagy troll vagy.

Ha egyik sem, akkor tegyél panaszt írásban, hátha kikeresik a beszélgetést.

Melyik cég volt?

2020. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Telekom volt. De nem akarom, hogy baja legyen vagy ilyesmi! Az úgy hülyén jönne ki!
2020. aug. 9. 01:15
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

#2 Akkor tegyél olyan panaszt ami nyilvánvalóan nem igaz. Például írd meg hogy szeretnéd ha elnézést kérnének amiért az anyádat szídták telefonon keresztül és szeretnéd megtudni a kodszamot hogy visszhallgathasd.

Aki válaszol neked az örömmel fogja megírni, hogy bizonyítsa hogy nem a telefonba szídták anyudat.

2020. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogják kiadni az ügyintéző semmilyen adatát (GDPR), ha panaszt teszel akkor max. kivizsgálják, de az ügyintézőnek a monogramját sem fogod megtudni. Végig úgy fognak rá hivatkozni "ügyintézőnk / diszprécser / munkatársunk".

Egyébként honnan tudod hogy néz ki élőben akinek hallottad a hangját? Lehet egy 60 éves 85 kg-s vagy éppen egy 3 gyerekes családanya. Szóval szerintem inkább olyanokra érdemes "gerjedni" akikről tudod kik és van is esély "bármire".

2020. aug. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a Vanda volt
2020. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!