Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan közelítsen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan közelítsen egy fiú hozzátok egy buliban, szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon voltam ilyen helyen,így nem tudom hogyan kellene.
2020. aug. 5. 15:50
 1/6 Varga Lilian ***** válasza:
84%

Szia!

Nálam a legfontosabb hogy ne legyen részeg. Ennek egyszerű oka van, ő is tisztán gondoskodik és elűzi azt a kételyt miszerint csak azért jön oda mert "engem látott még elsőnek".

Második hogy ne valami nagyon magabiztos és ócska dumával álljon oda, mint lásd a "szia a cica van gazdád?" És hasonló elmés mondatok. Inkább: szia, megláttak és arra gondoltam hogyha neked is van kedved táncolhatnánk és beszélgethetnènk "kettesben". Ezalatt azt értem hogyha meglátsz egy másik csajt a közeledben akkor nem táncolsz oda hozzá és akkor két legyet ütök egy csapásra dologgá változik. Hanem csak vele foglalkozol. Egy nőnek fontos ez az érzés hogy foglalkoznak vele.

Úgy gondolom ha ezek után megvan az összhang akkor eldől mi lesz belőle. Ha nincs akkor még ugye minek erőltetni.

(24/L)

2020. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek az első válaszolóval, ne legyen részeg, ne akarjon ilyen előre betanult csajozós dumával elő állni. Normálisan jöjjön oda hozzám, mondja el hogy mit szeretne.
2020. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 5. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Bankkártyával
2020. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
4# Dehát te nem is vagy jó az ágyban.
2020. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan

Mutatkozzon be ne tapizzon le egyből

És lehessen vele beszélgetni

2020. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!