Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baràtnőmel fontolgatjuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtnőmel fontolgatjuk a hàrmast ??kinek milyen tapasztala van e tèren??

Figyelt kérdés

ugy lenne a vàlasztàs .h.előbb egy fèrfi majd utàna egy nő is

Kicsit szkeptikus vagyok de remènykedek...


2020. aug. 2. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát bevállalom én, azon ne múljon. De 100% hetero vagyok. A farkam nem kimondottan nagy, de elég rendesen meg tudom vele tunkolni a hölgyeket.
2020. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Néhány gyakorlati tanács:

1) Beszéljétek meg a játékszabályokat, mit lehet és mit nem (pl. csók, érintések stb.). Illetve ki mit vár az élménytől, mit szeretnétek átélni. Ne vakrepüléssel menjetek bele.

2) Közösen válasszatok, ha bárkinek bármi fenntartása van a "beszállóval" akkor az nem.

3) Azonos neműek tartsák a kapcsolatot, azaz ha pasi akkor te, ha nő akkor a csajod tartja vele a drótot. Így elkerülhető hogy a "beszálló" idővel túlgondolja a dolgot.

4) Ne ismerőst válasszatok, hanem idegent. Ha nem jön be a dolog vele, vagy pont ellenkezőleg elkezdene érzelgősségbe átcsapni valamelyik fél részéről, akkor gyorsan le tudjátok építeni, nem kell nap mint nap esetleg majd összefutnotok vele.

5) Minden játék után ketten fejezzétek be és utána beszéljétek át az élményt, mi volt jó, mi nem volt jó, legközelebb mire figyeljetek jobban.

6) Hagyjátok a netes társkeresőket. 100 jelentkezőből 99 kamus képkunyeráló nethuszár aki élő találkozón sosem jelenik meg.

Aki meg esetleg igen azok legalább 90%-a sosem volt többesben, nem ismeri annak játékszabályait (igazából nem is többesezni akar, hanem csak már dugni és te mintegy elviselendő dolog vagy neki a képletben).

Menjetek le egy swingerbe! Ott valós emberek vannak nem nethuszárok, "konyhakészen" tudtok választani. Ha mást nem csak körbenéztek, nézelődtök, beszélgettek más párokkal, emberekkel s utána otthon megbeszélitek hogy tényleg akarjátok-e (nem kötelező a swingerben dugni, mindenki azt csinál amit akar, senki nem fog kinézni titeket ezért).

2020. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben egyet kell értenem a 12-es hozzászólóval, mert ő már volt ilyenben, ez látszik a tanácsain!

Mi egy 100 kilométerre lakó, nagyon jó régi barátot vettünk be, aki nem gondolja túl a dolgot!

Nekünk a swinger nem jött be, de ettől másnak bejöhet.

2020. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

#12 Ehhez képest én netről voltam beszálló egy párhoz és a lány tartotta velem a kapcsolatot. A legelején elmondta mik a preferenciák, cseréltünk képeket és ezután egy 2 hét netes chat beszélgetés következett kifejezetten a lánnyal, mert azt mondta hogy vadideggennel neki nem megy és szeretne kicsit megismerni és beszélgetni.

A pasijával a lakásán beszéltem először.

2020. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is neten sikerült, kb ugyan azok igazak amiket a 12 írt, viszont a mi esetünk azért volt kicsit más mert egy másik párt találtunk akik szintén kezdőként ki szerették volna próbálni a hármast. Elős alkalommal nálunk is mi pasik és a párom volt közben a másik nő is jelen volt a szobában de mivel kicsit szub volt ezért bekötött szemmel masztizta végig egy fotelból csak a hangok alapjá az egészet. Második alkalommal én csatlakoztam hozzájuk ehhez nagyon hasonló felállásban, majd a harmadik volt amikor a másik nő hozzánk, és végül amikor én maradtam ki.

Összességében jó volt, megbeszéltünk mindent, őszintén egymással és a másik párral is.

Azóta voltunk már velük közösen nyaralni, jó viszonyban vagyunk velük a mai napig is.

29F 25L

2020. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!