Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Unom az előjátékot, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom az előjátékot, hogy lehet jobban élvezni?

Figyelt kérdés

Eddig bárkivel voltam, untam. Volt, hogy volt orgazmusom, de ritkán. Szeretem az érintéseket, az ujjazást, a csókokat, mindent. Tényleg. Csak valahogy pár perc alatt elunom és a lenyegre akarnék térni. Hogy lehet jobban élvezni, belefeledkezni a dologba? Hogy ne úgy érezzem, hogy ez csak valami kötelező dolog szex előtt, ami megnyugtatja a pasit, hogy jó lesz az aktus..


Légyszívesen ne trollkodjátok el a kérdést. A mostani párom nagyon odaadó és teljesen szerelmes is vagyok belé, örülnék, ha tudnám annyira élvezni a dolgot, amennyire ő élvezi, igyekszik.


2020. aug. 1. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni kellene vele! Tájékoztatni, hogy neked mi hogyan jó!

Orálisan! Beszélgetésnek hívják a módszert! Az jó, hogy dugtok, de nem mertek beszélni is róla, hogy mindkettőtöknek egyforma jó legyen?

2020. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni róla, kb mindent elmondtam neki, csak azt nem, hogy hamar elunom a dolgot. Megmondtam azt is, hogy mit hogy szeretek az előjátéknál, és úgy csinálja.. csak kb 2p-nél többnél már unom, akkor is, ha érzem, hogy amúgy közeledek, egyszerűen csak azt akarom, hogy berakja.


Viszont, amikor nem találkozunk és visszaemlékezek rá, akkor nagyon jó érzés, szeretek fantáziálni rá, mert nagyon gyengéd, figyelmes, ugyanakkor szenvedélyes és ügyes

2020. aug. 1. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

..."csak azt nem" ....

Miért nem? Az is lényeges lenne! Na és szex közben is lehet kommunikálni! "Drágám! Elég volt a nyalásból, csere dugd be!"

2020. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért nem, mert szégyellem.

Van, hogy mondom, hogy jó, rakd be légyszi, vagy abbahagyatom és inkább elkezdem szopni, mert az jobban esik nekem. :)

2020. aug. 1. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenled? Beszélni szégyelsz róla, de csinálni nem? Számomra kissé érthetetlen!
2020. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szégyellem azt, hogy elunom nő létemre az előjátékot. Nem a szexet vagy ilyesmit, hanem magát a tényt, hogy nem működöm úgy, mint a többi nő.
2020. aug. 1. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a párod előtt szégyelld, hogy mit hogyan kívánsz!!! Ha tényleg úgy érzed a párod, akkor a szexben a legnagyobb bizalmasodnak kellene lennie. Egyébként is kivel beszélnéd meg a "dolgokat" ha nem vele? Ha nem tudja, akkor reagálni sem tud rá...

Szóval beszéld meg vele, avagy ahogy fent is írták annyit mondasz "gyere tedd be már nagyon kívánlak, gyereeeeeee" s idővel rá fog érezni, hogy neked kb. mennyi előjáték az elég, mennyire van szükséged.

2020. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szégyellni. Nő létemre én sem szeretem a hosszas előjátékot, mert ha beindulok, már többet akarok, konkrétan az aktust kívánom olyankor. Nincs ezzel semmi gond, legalábbis a kérdésed kiírásáig bennem fel sem merült, hogy ezt problémaként kellene megélnem...
2020. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen nőm lenne. Számomra is unalmas mint férfi, más férfiak oda vannak érte, hogy szopják, de én elunom pár perc alatt és raknám be. Sajnos ez ilyen, szexualitásban se mindig van olyan h valami nőies, valami meg férfias. Mindenkinek más az igénye. Volt is olyan párom aki szintén nem szerette a nyalifalit, hanem csak letepertem egyből és raktam be. Jó volt mindkettőnknek...csak hát a szex se minden, ha jó akkor sem.
2020. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor én is unom az előjátékot. Örömmel olvasom, hogy nem vagyok ezzel egyedül nő létemre.
2020. aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!