Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez beteges dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges dolog?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. De nagyon tetszenek a 15-16 éves lányok. Pedig úgy érzem hogy ők fiatalok hozzám. De testileg nagyon érettek már, és nagyon vonzó szerintem a kamasz lányoknak a pattanásos arca. Ez beteg dolog?

Engem az is felizgat ha egy borotvált punci pattanásos.


2020. júl. 31. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Kaleta Gábor lájkolja ezt.
2020. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
nem beteges...
2020. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2020. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem beteges...
2020. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít betegesnek, de sajnos nagyon sok férfi vonzódik ehhez a korosztályhoz (szexuálisan csak, nem kapcsolat céljából), csak nem vallják be nyíltan.
2020. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Testileg ismán lehetnek fejlettek, izgatóak. Nemrég egy baráti családnál voltunk látogatóban, és a 13 éves lányuknak nagyobb melle van már, mint nálunk az asszonynak 35 évesen. Meg is lepődtem rendesen :)
2020. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, egy fejlett 16 éves lány minden férfinak tetszik, ha csak kinézetre megyünk. Ezt na ma találták fel, ezt mindenki tudja, aki hajlandó őszinte lenni magához. Mindazonáltal nem foglalkozunk velük, mert nyilvánvalóan nem alkalmasak arra, hogy felnőtt emberekkel legyenek. A fantáziában viszont ott van.
2020. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem beteg.


Sem az hogy a 15-16 évesek izgatnak. (Engem anno 14 évesen 17-nek néztek. Ilyen logikával egy 15 éves meg már felnőttnek néz ki.)


Sem az, hogy a pattanások is izgatnak.

2020. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem beteg
2020. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!