Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illetlenség ilyet megkérdezni? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség ilyet megkérdezni? /F

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel beszélek, és látni a képein hogy nem hord melltartót, pedig azert vannak mellei.


Nem tartom rossz dolognak hogy nem hord valaki melltartot, sot nekem tetszik is.


De kivancsi vagyok ra hogy vajon o miert donthetett igy, ezert arra gondoltam hogy meg kellene kerdezni.


Nem szamonkeroen akarom megkerdezni hogy “te miert nem birsz melltartot hordani?” Hanem inkabb erdeklodoen, mivel erdekel a tema, es erdekel a velemenye es a tapasztalata a dologrol.


Szerintetek igy is illetlenseg lenne?


2020. júl. 31. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon!

N

2020. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Miért fontos ez? kötelező hordaniuk?


Én imádom azokat a csajokat akik sohasem hordanak. :)

2020. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pont ezt irtam hogy en is imadom. Es nem kotelezo, szeretem ha valaki nem hord.


De erdekel a velemenye es a tapasztalata a dologrol hogy miert dontott igy

2020. júl. 31. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy mennyire vagytok jóban.

Szerintem vezesd fel úgy, hogy azt mondod: "Egyre több lányt látok, akiken látszik, hogy nem hordanak melltartót, szerinted ennek mi lehet az oka?" Vagy valami ilyesmi. Hátha magától mondja, hogy ő sem hord vagy ha nem is mondja ezt, de elkezdheti mondani a lehetséges okokat.

24F

2020. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Én se szoktam hordani, kényelmetlen.



27F

2020. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Én sem hordok, és ha olyan ember kérdezné, akivel már vagyok annyira jóban, hogy ilyen témáról is beszéljünk, akkor nem lenne illetlenség.

22/l

2020. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ milyen "viszonyban" vagytok. a kapcsolatotokba vagy a beszélgetésetek témájába belefér-e.
2020. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

A kapcsolatotok jellegétől függ. Tedd fel a kérdést, van olyan jó és bizalmas a viszonyotok hogy megkérdezd tőle hogy a párjával mivel védekezik? Ha igen, akkor a melltartóra is rákérdezhetsz.


Annyit jegyeznék meg, azt írtad "látni a képein" azaz személyesen nem ismered. Ha randizni akarsz vele akkor ne a melleiről érdeklődj, hanem a hobbijairól, meg hogy mikor érne rá összefutni veled.

2020. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Én sem hordok egyáltalán, észreveszem hogyha megbámulnak de engem soha nem érdekelt más véleménye. Egy nénike egyszer azt mondta hogy jobb lenne ha felvennék egy melltartót, ne így mászkáljak a nyílt utcán, és hogy túl nagy ahoz hogy ne hordjak. Megmosolyogtam picit, de a válaszom az volt neki, hogy az csak mellbimbó, mindenkinek van.

Sztem semmi illetlenség nincs hogyha megkérdezed. Bár valós hogy az lesz a válasza, hogy azért nem hordja mert utálja:D

2020. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legszívesebben én se hordanék. Most találtam rá ezekre a merevítő nélküli melltartókra, nem nyom, nem szúr sehol és egész kényelmesek. Elég vékonyak ezek, néha azért látszódik a bimbóm ha nagyon vékony pólóban vagyok, de ennyit még eltudok viselni. Ha nagyon látszana akkor kicsit szégyenérzetem lenne.

Szerintem illetlenség erre rákérdezni ha nem vagytok nagyon jóban. Nekem nagy a mellem, és ha erre irányuló kérdést kapok olyan embertől akit nem igazán ismerek, akkor kicsit szarul esik azért.

2020. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!