Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire zavaró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

Sajnos erős a szőröm alul, ha leborotválom sem lesz teljesen sima, ahogy nő vissza pedig ugye borostás. Minden nap nem Is tudom, mert nagyon érzékeny a bőröm, csak heti egyszer.

Lányok, nektek is érezni mindig, ha borotválva van, vagy olyankor sima? Férfiakat ez nagyon zavarja?

25/l


2020. júl. 28. 16:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9: Én még nem találkoztam ilyennel, pedig volt már pár partnerem.
2020. júl. 28. 16:40
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

10. 11.


Biztos van olyan, aki panaszkodna rá. De olyanok is, akik szeretik természtesen. A kipattogzott, szétment bőr meg alapból nem túl vonzó. S az ha halálta kínzod magad

2020. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom egy kis szőrrel ha cserébe szép és egészséges a bőr. Engem is jobban zavar a piros, kipattogzott, gyötört bőr.
2020. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A géppel történő méretre nyírást én is ajánlom borotva helyett.

A szeméremdombon, a nagyajkak körül beállítod 7 mm-re, a bikinivonalon és a fenekednél pedig 0 mm-re nyírod és nincs semmiféle irritáció.

2020. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Philips One Blade tökéletes erre a célra. Én ajánlom. Oké, férfiaknak ajánlják, de a szőr az szőr. Nagyon kicsi a feje, odaférsz vele bárhova. + hónapja használom, nagyon elégedett vagyok vele. (Hasonló problémákkal küzdő lány)
2020. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Borostás ne legyen, az olyan, mint egy férfi arca.

Legyen akkor olyan a szőrzet, ami már puha és csak a szélét, meg a hosszát tartsd kordában.

2020. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A szúrós, borostás a zavaró a többi megoldás nem. Három lehetőséged van:

- gyantáztatod;

- rövidre vágod, trimmeled;

- csak bikinivonalon szeded és meghagyod természetesnek.


Hidd el hogy az utóbbi két verziót is sok férfi szereti. Aki meg ragaszkodik a teljesen csupihoz és csak azt szereti benned azt meg hagyd ott a pitsába! Ne csak egy szál csupasz p.nci legyél már a pasinak.

2020. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gyantánál ugyanúgy meg kell várni, míg visszanő, gondolom akkor is szúr.
2020. júl. 28. 18:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, gyantánál nem szúr. Borotválásnál a szőrhagyma bent marad és erős szőrszál nő vissza, ami szúr. A gyanta a hagymával együtt tépi ki, újonnan keletkeznek szőrhagymák amiből eleve egy kicsivel lágyabb nő ki. Nem egy éles, elvágott végű nő folyamatosan ki, hanem egy újabb szőrszál, aminek tompább a vége.
2020. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!