Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kaptatok már vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már vibrátort ajándékba? Ki van úgy vele hogy szeretne, de valami visszatartja hogy vegyen?

Figyelt kérdés
vibrátor vibri

2020. júl. 26. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sexpartnertől, 20/l
2020. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen - partnertől.
2020. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom egyből felajánlanád, hogy te majd veszel a lánynak :D

A nők többségét az tartja vissza, hogy nem akar bemenni egy shopba, vagy fél a rendeléstől. Gondolod egy vadidegen pasinak csak úgy megadnák a címet, hogy ide küld, vagy hozd el, netán képekkel kápráztatnának el az esti recskázásodhoz? :D

2020. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a férjemtől, elküldtem a dm-be hogy vegyen Domestost meg 1-2 apróságot erre hazaállított egy Smile Makers vibrátorral mondván látta, hogy rengeteg hűségpontom van amiből simán kijön, magamnak sosem venném meg és őt is izgatná a gondolat, hogy előtte maszturbálok vele. Szeretjük, gyakran használom azóta és valóban, magamnak nem hiszem hogy eszembe jutott volna ilyet venni.
2020. júl. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a páromtól kaptam.
2020. júl. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szexpartneremtől. Nem is egyfajtát, hanem már több különbözővel is meglepett.
2020. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már hogy magamnak is vettem, máskor neki is. Kaptam is ajándékba.
2020. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!