Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élveztetek már el csupán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztetek már el csupán a nyalástól? Mennyi ideig tartott? Kellemes, ha a párod a nyelvével kicsit be is megy a hüvelybe?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak csikló orgazmusom van, úgyhogy mindig nyalás által élvezek el. Azt nem szeretem ha a nyelvét bedugja.
2020. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elélvezek igy is, 20/l
2020. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a legjobb barátnőm csinálta, életem orgazmusa volt.
2020. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem élveztem még ettől el.

Jól esik ha be is dugja a nyelvét, de ha az ujját és közben -nyal az még jobb.

2020. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még soha. Lehet, hogy ez csak ízlések és pofonok témaköre, de engem untat.
2020. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban engem is untat, de azert ha nagyon ki vagyok mar ehezve, akkor 10perc utan el tudok elvezni tole.

Az meg kifejezetten idegesit, amikor a nyelvuket dugdossak befele, semmi ertelme, kb alig erez belole az ember valamit es ha nyalnak akkor mar csiklo orgazmust szeretnek.

2020. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. S nem kell priviben megkérdezned hogy "és csak ujjazástól" mert élvezni mindenhogy jó ha ügyesen csinálják. Ettől egy pasi még dugni is tudjon.
2020. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen kb 10 perc
2020. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kingroyal ***** válasza:
20%
Voltam egy buliba, ahol talalkoztam 2 csajjal, es amig engemet szoptak, addig ujjaztam oket, kb 5 perc alatt elment mind a 2 (persze folytattuk utána aktussal stb.))
2020. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem még csak egyszer nyaltak ki. Az volt az első alkalom, de már nagyon vártam hogy valaki megtegye mert kíváncsi voltam milyen érzés. Viszont nagyon csalódtam mert nekem egyáltalán nem váltott ki semmit. Uncsi volt. Utólag azt mondta nem mert isten igazából kinyalni, csak odacsókolgatott. Hát remélem így volt mert ha nem akkor nagyot tévedtem a nyalassal kapcsolatban :D

Amúgy utána nem sokkal szakítottunk így sajnos azóta sem sikerült megtapasztalnom újra.

2020. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!