Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok amikor egy nagy bukkanó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor egy nagy bukkanón átmentek egész gyorsan nektek is olyan jó érzés lennt mint nekünk fiúknak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom milyen erzes a fiuknak..
2020. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom miről beszélsz, az egyetlen érzés bennem ilyenkor a fájdalom, hogy ez jól odavert a felfüggesztésnek.
2020. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen érzésről beszélsz
2020. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, a csajoknak kielégítőbb egy fekvő rendőr!

..., persze biztos vannak meleg rendőrök is, de gondolom jóval kevesebben.

2020. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan mint egy mini orgazmus a bukkanókra gondolok nem kátyúkra ami hasonló mint egy ugrató
2020. júl. 25. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Lányoknak mondom, nincs semmiféle "jó érzés", amikor átmegyünk egy bukkanón. A kérdező egy egyszerű bolond, akinek sikerült kifantáziálnia valami sületlenséget, és mindjárt kérdést kellett írnia róla.
2020. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem bolond! Ismert jelenség, a pillanatnyi "súlytalanság" szexuális izgalmat kelt. Talán nem mindenkinél, de sokaknál. Nem tudom, lányoknál is jelentkezik-e, a kérdezővel együtt én is kiváncsian várom a választ.
2020. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fekvőrendőr az minden, csak nem jó érzés. A kanyarok, na azok már izgalmasak. De a vezetés élvezetének nálam semmi köze az orgazmushoz. XD Ha autóba ülök, kb el is felejtem, hogy nő vagyok. :D
2020. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam inkább lejtő előtt hogy megy le a busz. Az jó érzés a hasamnál. Nem mindig de legtöbbször.
2020. júl. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!