Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sem normális az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális az ha nem szexeltem még olyan lánnyal akibe szerelmes lettem volna?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, de az nem olyan lánnyal történt akit szerettem (kaland volt).

Tök jó másoknak mert már 15 évesen szerelmesek egymásba. Én meg még egyszer nem voltam szerelmes 23 éves vagyok pedig.


2020. júl. 25. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam soha, nem is tudom elképzelni hogy az legyek. 28F
2020. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig úgy a legjobb szexelni, mert olyankor mindent csinálsz, és nem azért mert muszáj hanem mert már attól is majdnem elmész, hogy a másik élvezi. Mi legalábbis így voltunk vele. A többi szerintem szutykolás.

37N

2020. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tény hogy intimebb az együttlét ha szerelemből szeretkezel,de van hogy nem marad más csak a "szutykolás". Ne aggódj,előbb utóbb az szerelem is befigyel.
2020. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg voltam szerelmes de sajnos nem azzal szexeltem akibe az vagyok:(. 23F Bár nem is tudom, hogy ez szerelem e vagy sem.
2020. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyesbítek nem vagyok most szerelmes az biztos, csak oda vagyok valakiért. Régen is ez volt.
2020. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon.
2020. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!