Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számit az nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számit az nektek fiúk, hogy a lány bőre feszes legyen mint a tiniknek és vékony 40 kilósak legyenek? 33n

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 23:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%
40 kg ijesztő, a feszes bőrt viszont nagyon szeretem.
2020. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

A 40 kg az kevés. 45-50, testmagasságtól (155-165) inkább. Persze, a kérdés szándékosan sarkít.


Az a helyzet, hogy bár eddig, elhiszem, kategóriákkal magad felett is kényelmes helyzetben válogathattál, pusztán egy születési adottságod okán, de ez, minthogy nem dolgoztál meg érte, nem is tartod meg saját képességedként, a természet ingyen adta, de el is veszi az idő múlásával, és ezt talán nehéz megemészetni a körülötted megváltozó világban. Igazából a világ nem változott, az olyan, mint eddig volt, amivel téged 10 évvel korábban a jelen korcsoportodhoz képest előnybe hozott 16-tól 66-ig. Akkor nem kellett volna úgy élned, mintha ez természetes járandóságod volna, és örökké így is maradna. Az életkorodnak szólt. Viszont 30 évesen már házasnak és családanyának kellene lenned. Mert ne mondd, hogy nem kellettél senkinek. Egy nő, ha extrém szélsőségeket nem veszünk, mindig talál magára jelentkezőt a maga irányába. Legfeljebb panaszkodik, hogy ő nem kell senkinek, aztán kiderül, hogy többeknek is, de _olyannak_ nem, akit ő vonzónak tart.

Most megtapasztalod, milyen az, amikor már kritikusabbak veled szemben, és nem elég annyi, ami a combjaid között van.


Igen, a fiatal mindig vonzóbb lesz. Egy ropogós, kemény, feszes héjú alma nyilvánvalóan vonzóbb alternatíva, mint egy ráncosodó, puhuló, régebbi alma. Az emberi test is ilyen. A feszes bőr, kemény tartás, fiatal test evolucionálisan a keresendőbb a génörökítésre.


És nem kell 40 kilósnak lenned. Csak egészséges súlyúnak. Az elhízás a legtöbb embernek kizáró tényező, vagy legalábbis hátrány.

És örülj, hogy nőként csak ennyi, amit ki kell pipálnod - ne legyen felesleged. Ami nem egy vállalhatatlan valami, saját magunkon múlik, túlsúlyosan senki sem születik. Csak nem kell túlenned magadat.

Lehet, fájón éled meg, de gondolj arra, férfiként ez nem volna még elég számodra. Egy férfi, pusztán annyitól, hogy vékony, még nem lesz vonzó. Neki izmosnak is kell lennie, amiben pedig már fizikai erőkifejtés van, nem alapvetően is adott tulajdonság, rádásul folyamatosan dolgozni kell a megtartásán is, nem elég egyszer megszerezni, és élni vele.


Olyan vagy számomra, mint egy pazarló, egykor volt milliomos, aki azon bánkódik vagyona elvesztése után, hogy a világ mennyire anyagias, mert mindenki csak a pénzt értékeli.

2020. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Egy átlagos női magassághoz, ami szerintem 160-170 cm között lehet, 55-65 kg testsúly tetszetős számomra. Nagyon szép a feszes bőr.
2020. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát nyilvánvalóan harmincas éveiben ne nézzen ki 45 nek, meg 50 nek, de azért a 40 kiló egy kicsit kevés, és hát az " ideális" súly a magasságtól is függ. Szóval adjon magára, sportoljon, mozogjon, stb.
2020. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

33 éves nő vagy? Az a legszexibb kor! Tényleg imádom.

VISZONT, nagyon sok lányt látok akik már 25 éves korban annyira elengedik magukat, olyan löttyedtek, elhízottak, egészségtelenek, hogy öregnek nézed őket.

Nem a feszes bőrön múlik és nem is a korodon, hanem, hogy mennyire vagy egészséges. Az ég és föld!

2020. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyik sem számít, főleg ha egy 33 éves hölgyről van szó, legyen érzéki és nőies. 41 f
2020. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a korod szamit, az meg tokeletes, az hogy van testi hibad (narancsbor vagy vastagabb comb) meg izgat is. A lenyeg h idosebb legyel es ne korosan elhizott :)
2020. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha nincsenek kiálló csontok, hanem inkább van mit fogni. 40kg az kb. egy gyereklány súlya, egy felnőtt nőn - magasságtól függőben - 10-20 kg többletsúly a minimum számomra. Nem tetszenek a gyerekes testalkatú lányok.
2020. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem hogy 33 évesen nagy gond lehet veled ha csak nem vagy durván elhízva.

F/40

2020. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
84%
Én nem várom el, hogy mindenkinek ilyen csinos, feszes legyen a bőre. Idővel úgy is változik meg nekem is változni fog a bőröm simasága. Nem baj, ha kicsit rácos szerintem, Az is szerethető a maga módján. 20/F
2020. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!