Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem olyan helyes jó pasiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan helyes jó pasiként vajon össze tudok jönni a szomszéd lányokkal egy éjszakára valahogy?

Figyelt kérdés

Anyukámmal lakok Pesten és a szomszéd lakásba 3 ilyen igazi pesti szépség, kicsit cicababás lányok ám ezek. Egyszer beszélgettem velük, kedvesek mosolygósak voltak.. Tényleg az a top 10-es csajok, amúgy média meg marketing szakra járnak az egyetemre.

24,25 évesek.

Jó lenne valamelyikkel egy éjszaka, persze mind hárommal lenne a legjobb egyszerre 😁

Szerintetek hogy kell az ilyet csinálni? Hogyan kell a nőket így egy éjszakára félszedni...

Tegnap a körfolyosóra ültek ki és beszélgettek, nevetgéltek éjjel. Aludni akartam már, de nem tudtam ahogy hallottam a hangjukat teljesen felzaklatott szexuálisan...

Egyszer láttam fehérneműbe az egyiket mert az ablak úgy volt nyitva mikor a lakásuk előtt elmentem, teljesen azóta kész vagyok gondolkodni nem tudok..


2020. júl. 22. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj át egy üveg drága piával.
2020. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor kimennek, menj át hozzájuk te is, és dumaljatok. Mérd fel a terepet, aztán utána próbálkozz be valamelyiknél.
2020. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom papa vannak igények - önbizalmad nem annyira. Nem simán csak egyet akarsz felszedni, hanem egyből mind a hármat egyszerre leszbishow keretében :D Ezt megugrani még a legprofibb Casanovának is kihívást jelentene - főleg ha a csajok nem biszexek.

Beszélgess továbbra is velük, nézd ki az egyiket amelyiknek legjobban bejössz és arra startolj rá. Kommunikáció, erről-arról, udvarlás s elhívod randira.

2020. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...hát ha már így este kint dumálnának, akkor jó alkalom lenne kimenni, hogy "na lányok, vagy elcsendesedtek, vagy kénytelen leszek kihozni egy üveg bort és csatlakozni hozzátok, ha már úgysem hagytok aludni".
2020. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. 24-25 évesek kb. tehát pontos korukat nem tudom, de 3 lány
2020. júl. 22. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajrá :D
2020. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amit négyes ír, azt tuti kiröhögném, hogy milyen szánalmas
2020. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!