Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk sokkal jobban beindultok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk sokkal jobban beindultok, ha látjatok mikor vetkőzik/vetkőztetitek a lányt, hogy a bugyija alatt láthatóan egy plug van a fenekében vagy semleges hatást vált ki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
úú, én sokkal jobban
2020. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ram is hatalmas izgalommal hat.
2020. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, izgatna a dolog. Sok lányt rábeszéltem és mind megköszönte, hogy megismertettem ilyen élvezettel, de olyannal még nem találkoztam akiben én találom meg.
2020. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de az a kérdés úgy hangzik, mintha ez egy tök hétköznapi dolog lenne, hogy random csajokat vetkőztetek és meglepi plugot találok a valagában...bárkivel előfordul, nem?


Hát nekem nem. Mármint én még csak nem is találkoztam pluggal élőben...szóval a "sokkal jobban beindulok" helyett minden bizonnyal inkább "Mi a f@$z?" szituáció lenne. Ne értsd félre, nem mondom, hogy amúgy nem izgat (mondjuk éppenséggel nem, de amúgy nem vagyok prűd, csak ritkán van, hogy ánuszra kívánok, olyankor mondjuk barom jó szokott lenni mikor seggbedugom, de alapvetően nem mondanám, hogy zsánerem lenne), de valószinűleg nagyobb lenne a meglepettségem, mint az "izgalom-boost"-om

2020. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rám pont az ellenkező hatással lenne, én kiábrándulnék. Számomra a punci a szexualitás tárgya, nem a fenéklyuk. Szeretem a lányok fenekét, de nem benne kotozni...
2020. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig ha tudnád milyen izgató, mikor bennem van és közben úgy dugnak.
2020. júl. 20. 10:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6 Tudom. Mármint csajom szereti ha mondjuk hátulról tolom és közben az ujjam bedugom neki, azt imádja, meg éppenséggel olyankor én is viszonylag hamar, hatalmasat élvezek...szóval tudom jó, mennyire izgató...


An(n)ál (pun intended) már csak az a jobb, amikor dildót betolom a puncijába és közben jól seggbedugom...na az valami isteni...

2020. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azt én is tapasztaltam, hogy dugás közben, ha egy ujjamat bedugok a csajok fenekébe (kb . 3/4 ig, középső ujj), akkor hatalmasat tudnak élvezni.

2020. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Jaja, király is az. Én mondjuk a hüvelyk ujjamat szoktam, az nem olyan hosszú, de vastagabb
2020. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #4-es írja nyilvánvalóan nem minden 2. nő pluggal a hátsójában megy randira. Volt már jónéhány randim, de bevallom ilyennel még nem találkoztam.

Ettől ha ilyennel találkoznék akkor azt mondanám magamban "ejha kellemesen perverz a leány, lesz itt móka kacagás".

2020. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!