Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok jol esne ez nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok jol esne ez nektek vagy valtoztatna valamit?

Figyelt kérdés
Ha van egy srac akit nagyon kedveltek de megsem jottok ossze vele valami okbol, nem hiszitek, hogy valoban szeret es veled akar lenni vagy valami hasonlo ok miatt, majd ugy adodik, hogy egy masik srac bant titeket akar szoval akar fizikailag es az a srac akit visszautasitottatok ezek az okok miatt kiall melettetek megvigasztal meg megved a masik sractol, fordulhat a kocka es mar elhiszitek igen is igazat mondott es valoban szeret titeket es megprobalnatok megis vele a kapcsolatot?
2020. júl. 18. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem dőlök be az ilyen ócska csajozós trükköknek.
2020. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem trukkre ertem, hanem ha valobn igy tortenik, hogy egy srac mar regebb ota bantja es mikor ezt megtudja a masik srac es megvedi ot.
2020. júl. 18. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom te nem nő vagy véletlenül?
2020. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt most mibop gondolod, hogy no vagyok
2020. júl. 18. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol nem fog jobban tetszeni, ha host jatszik. Vagy tetszett elotte is, vagy nem.
2020. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen szép tündérmese...
2020. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen hinnék neki, hogy jót akar nekem.
2020. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!