Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a szűz és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a szűz és nem szűz nemiszervek között?

Figyelt kérdés
Miben más egy női és egy férfi nemiszerv szex előtt és szex után? (nem közvetlenül)

2020. júl. 13. 20:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10/10 mire gondolsz?
2020. júl. 13. 21:17
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfinél nincs, ugyanúgy néz ki. Nők esetében a szűzhártya, de ez sem törvényszerű. A szűzhártya bizonyos életkor felett akár intenzív testmozgástól v. kerékpározástól is át tud szakadni. Érzetre a különbség attól függ mennyire képes elengedni magát a lány. Ha bízik benned (el tudod érni), megfelelő volt az előjáték akkor max. a tudat hogy te vagy neki az első, amúgy nincs különbség. Ettől még van egy csomó ember aki a szűz lányokat kedveli, de az inkább a tudat, mint fizikai érzet.
2020. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm. ugyanígy gondolom. jó, hogy nem vagyok egyedül.
2020. júl. 13. 21:21
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

Lányoknál az első fájdalommal és vérzéssel jár mert a szűzhártya átszakad. A férfiaknál inkább mentális átalakulás megy végbe. A pénisz nem megy át fizikai átalakuláson.

32/F.

De ezt te is tudnád ha 8. osztályban a biológia órán ott lettél volna. Agyilag is nem csak testileg.

2020. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Bírom mikor a férfiak okoskodnak😄

Nem mindenkinek fáj és vérzik!!

2020. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Elarulom, hogy nekem pl a mai napig fáj és nagyon szűk vagyok, pedig az elején sokkal befogadobb voltam, csak azóta párszor csalódtam és már pszichesen bezarkozom, sokszor nem is jön össze emiatt a szex.
2020. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem spec lovaglás közben szakadt el a szűzhártyám gyerekkent, így mire 18 évesen először lefekudtem valakivel, addigra maga ez a hártya nem volt meg.

Ettől még biológiai értelemben szűz voltam, és mivel előtte semmi nem járt odalenn, ezért fájt is az első alkalom, hiszen egy viszonylag erős izmos falú csőnek kellett akkorára tagulni, hogy beferjen egy pénisz.. Ezután ha pl ujjal felnyultam ezertem hogy tágabb a huvelyem, valamint tampont is csak ezután tudtam használni.

2020. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, legalább egy biosz könyvet less meg, hogy kívülről mi is látszik nőknél.
2020. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18/18

Sajnos nincs rá módom, biosz órán meg nagyon régen voltam. Tudom hihetetlen...

2020. júl. 14. 14:37
 20/21 anonim ***** válasza:
Gondolom google-t sem ismered.
2020. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!