Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mennyire szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire szeretitek, ha a nő irányít titeket szex alatt?

Figyelt kérdés
Nem dominál, csak mondja, hogy itt erints meg, most ide adj puszit, vagy csak oda vezeti a kezet ahol épp vágyik az érintésre.
2020. júl. 10. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel szeretem maximálisan kielégíteni a partneremet, én örülök az ilyen fajta irányításnak :)

F

2020. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En szeretem ha a lány tudja hogy mit akar és nem szégyelli megmondani
2020. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem jön be annyira
2020. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagy darab izmos vagyok, én szeretek dominálni de úgy hogy szó szerint ide oda rakosgatom a lányt szex közben.


Viszont figyelek a másikra és ezért barátnőmmel 1 év után is (első szex óta) kibeszéljük hogy melyik pozíció hogy tetszett neki.


Így pontosan tudom mit szeret és gyakran változik a véleménye főleg akkor amikor új dologkat csinálunk.


A kommunikációnk eredménye képpen már szinte bármikor eltudom intézni, hogy vaginális úton elmenjen, ami azért nagy szó, mert előtte sok férfival volt (kicsit kiélte magát) és soha sem tudott elmenni. A barátnői közütt is van olyan aki soha sem ment el és egyszűen lehetetlennek hitték egyészen addig míg mi meg nem csináltuk.


Nekünk is kb 3-4 hónap folyamatos kommunikáció kellett szex közben, hogy sikerüljön a elsőre és legalább fél év hogy eljussunk arra a pontra hogy szinte bármikor eltudjon menni.


Ezzel amúgy rengeteg nő küzködik.


Szóval ilyen szinten tetszik az ötlet, de nálunk inkább úgy van hogy én csinálok valami újat vagy valamit máshogy és utána a barátnőm elmondja hogy hogy tetszett vagy éppen szex közben jelez, hogy valamit máshogy csináljak, de konkrét utasítás készletet nem ad.

2020. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb mintha csak várná a csodát és tisztába van saját testével!!
2020. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire sem.
2020. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sub csajokat szeretem, de jó ha kommunikatív a hölgyike is.

F

2020. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy irányít, hogy baxxam meg a seggét utánna szoptassam taknyosra akkor ok.
2020. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ilyen lágyan nagyon szeretem, az olyan tüzes, és ha én is megmutathatom neki hogy hogy szeretem, ettől lesz igazán jó a "társasjáték"
2020. júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!